Rüyada Keçi Sahibi Olmak

Rüyada keçi sahibi olmak gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, şifa göreceğine, işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına, çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, alınacak yerinde kararların konforunun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine, ferahlığa çıkılacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada keçi sahibi olmak sıkıntılarını bir köşeye atacağına, maddi sıkıntılarının son bulacağına, bekarlar için de evlilik tarihi almaya, sözlenmeye ya da nişanlanmaya, aile üyelerinin refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına, yapacağı bir birlikteliğin kendisi için hayırlı olacağına ve ona mutluluk getirecek olayların vuku bulacağına, hayali kurulan her şeye sahip olunacağına alamet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, yeni ve büyük başarı getirecek bir işe gireceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, elindekilerinin kıymetini bileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada keçi sahibi olmak sürekli dua alarak yaşayacağına, çocuklarının fazla olacağına, ortak olarak gireceği bir işte kazanç sağlayacağına, çok rahat edeceğine, işinin gücünün rast gideceğine, işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber geleceğine, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, hakkı olanı sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, alacağı hayırlı haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine, sevdiklerini koruyup kollayacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments