Rüyada Kedi Dirilmesi

Rüyada kedi dirilmesi deyim yerindeyse çevresinden yükselecek çatlak seslere taviz vermeyeceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, sorunlarının azalacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine, ruhunun üzüntüden kurtulacağına yorulur.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kimsenin yeniliklerin peşi sıra geleceğine, temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine, uzunca bir süredir beklenen bir haberin gelmesiyle tüm ailenin mutluluktan havalara uçacağına, başı derde giren bir aile dostuna el uzatacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölen kedinin dirilmesi mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, uzun bir süre boyunca bir olayın olumlu etkilerinin süreceğine, sürpriz olayların meydana geleceğine, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, hayırlı ve saygılı bir evlat sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, daha çok saygı ve destek göreceğine, hesap yapmadan, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, ekmeğinin çoğalacağına, büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarf ederek çözüme kavuşturacağına ve yakın bir dostunun çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölü kedi dirilmesi hayırlı bir evlilik yapacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, başarısının yükseleceğine, yaşamın kolaylaşacağına, sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan kavuşacağına, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya inanılmaktadır.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, kazancının katlanarak çoğalacağına, huzura ereceğine, biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına, kaderinin yüzüne güleceğine, arzuların gerçekleşeceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şener

Rüyamda eski kedimin ölüsünün canlandığını gördüm ama şöyle bir sıkıntı var annemin iki tane bedeni vardı bı cansız bı canlı annemin cansız bedeninin yanına yatarken eski kedim canlandı ve çok mutlu oldum ama sonra herhalde rüya olduğunu anladığım için ağladım rüyamda bu ne anlama gelir

Ebruli

Rüyamda saksının dibinde uyuyan bir kedi gördüm belki ölmemiştir deyip iki gün orda onu bekledim sonra kedi birden canlandı o kadar mutlu oldum ki hemen aldım kucağıma sevdim mama yedirdim

Gülcan

Bir kaç gün önce vefat eden yavru kedimin mezarda iken canlı olduğunu gördüm rüyamda ve çıkardım hemen sonrasını hatırlamıyorum

Dilnaz

Ruyamda ölmüş olan 4 kedi yavrulari topraga karişmiş halde yatiyorlardi. Sonla topraktan bir el çikti ve ben o elen içine ölmüş olan yavru kedeyi koydum sonra o dirildi. Kalan 3 yavru kedileri bir bir dirilmeya başladi. 2 sari renk kalan ikisi beyez

Esra

Rüyada ölen kedim dirilmişti evimizin içine girmişti