Rüyada Kedi Edinmek

Rüyada kedi edinmek dileklerin kabul olacağına, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, bilgiyle donanacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kimsenin yaşadığı kötü olaylardan ötürü uğradığı zararları ortadan kalkacağına, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, sağlığının geri geleceğine, özel yaşamında beklenmedik iyi gelişmeler sayesinde yalnızlıktan kurtulacağına işarettir.

Rüyada kedi edinmek dişini sıkıp dayanması sayesinde çok büyük bazı kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine, ortak olarak girdiği bir işle ferahlığa çıkacağına, evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin çok bereketli zamanlar geçireceğine, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, başka projeler içinde yer alarak atılımlarını artıracağına, kardeşlerin birbirine destek vereceğine, toplumda iyi bir yer edineceğine inanılmaktadır.

Rüyada kedi edinmek ticaret hayatında garanti olacak bir yere geleceğine, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, işindeki verimin artacağına, ne zaman başları sıkışsa sevdiği insanların yardımına koşacağına, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına, eğlenceli günler geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini geride bırakacağına, içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini bulacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacak gelişmeler olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments