Rüyada Kedi Kurtarmak

Rüyada kedi kurtarmak işlerini çok sorun yaşamadan kısa bir süre içimde bitireceğine, karamsarlığından ve umutsuzluğundan kurtulacağına, çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, başarısının arttıkça doğru orantılı olarak getiri sağlayacağına, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına inanılır.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine, yaptığı işlerin ve ortaya koyduğu çalışmaların daha büyük başarı elde etmesi sayesinde günden güne kazancının ve başarılarının artacağına, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına işarettir.

Rüyada ağaçtan kedi kurtarmak çok sevilen bir kişi olunacağına, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, müjdeli haberler alacağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine, hayal edilen her şeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada civcivi kediden kurtarmak gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına, kendisine yardımları dokunan birinin mutlu edileceğine, çok zor koşullarda bile çok büyük başarılara imza atacağına, kötü niyetli bir kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine delalet etmektedir.

Rüya alemine göre rüyayı görenin kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine, kısaca bir süre sonra sıkıntıların ortadan kalkacağına, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, kavgaların biteceğine delalet eder.

Rüyada denizden kedi kurtarmak rahatsızlık vereceğine kanaat getirdiği bir işin kendisine ziyadesiyle fayda ve rahatlık sağlayacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, elinde bulunan işte bol kazançlı bir proje gerçekleştireceğine, kıvrak zekâsı sayesinde işinde alıp yürüyeceğine delalettir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibi kişinin çok sevilen bir kişi olunacağına, etrafındaki başarılı insanların mutluluğunu paylaşıp, onları tebrik edeceğine, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, dilediği gibi harcama yapacağına, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada donmuş kediyi kurtarmak aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, helal yoldan kazanılan gelir elde edeceğine, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada fareyi kediden kurtarmak sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, elinin darlık görmeyeceğine, karşısına çıkan bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına inanılmaktadır.

Rüya alemine göre rüyayı gören kişinin kendisini daha rahat hissedeceği bir döneme gireceğine, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, aileye yeni bir bebeğin katılacağına, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada kara kedi kurtarmak her şeyi sevdiği ile el ele ve gönül gönüle vererek gerçekleştireceğine, huzurlu günlerin geleceğine, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, etrafındaki kişilerin takdirlerini kazanacağına, insanların hayır dualarının alınacağına, iş hayatında daha büyük adımlar atmak için çok büyük bir özgüvene kavuşulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin alacağı başarıların tatmin ve memnun olmasına yeteceğine, elinin bollaşacağına, hayatında amaçları doğrultusunda ve doğru bir şekilde ilerleyeceğine, iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, gerek sosyal hayatında gerekse de iş hayatında saygınlık kazanacağına, dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada köpekten kedi kurtarmak iş güç konusunda birçok karar verileceğine, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının hiç eksilmeyeceğine, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, ulaşamadığı hiçbir arzusu olmayacağına, insanlara yol göstereceğine, yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına tabir olunur.

Rüyada ölen kediyi kurtarmak sevdiği birinin varlığına ve onunla üzülüp, ağlayacağına, hayallerini büyüterek, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, hastalıkların şifa bulacağına, garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına, maddi imkanlarının günden güne iyileşeceğine ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine alamettir.

Rüyada selden kedi kurtarmak çok yüklü kazançlar elde edileceğine, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine, başarılarının artmasıyla birlikte gelirinin de yükseleceğine, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına, çok büyük mutluluk yaşayacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada siyah kedi kurtarmak kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, yapacağı titiz planların daha büyük başarılar kazandıracağına, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracak bir işe imza atılacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sudan kedi kurtarmak gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, yüzünün gülmeye başlayacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine delalet eder.

Rüyada tavşanı kediden kurtarmak güzel haberler alınacağına, yeni bir işe başlanacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, aksiliklerin baş göstereceğine ve aynı yoldan gidilen bir kişi ile karşılaşılan ortak bir sorun için işbirliği yapılacağına ve sorunun çözümünün bulunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yanan kediyi kurtarmak başarısının artacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine, sürekli dua alarak yaşayacağına, işlerin yoluna gireceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada yangından kedi kurtarmak talihinin artacağına, isteklerin tek tek yerine geleceğine, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına, gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, aksiliklerin alınacak yardımlar sayesinde aşılacağına işaret eder.

Rüyada yılandan kediyi kurtarmak hayatı içinde kendisine zarar veren her şeyden en yakın zamanda kurtulacağına, gireceği işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına, elindeki bütün kaynakları kullanarak yakınındaki bir kişiye çok büyük bir destek vereceğine, bazı ortaklıklar gerçekleştireceğine ve bu sayede parmakla gösterilen bir şahıs haline gelineceğine, aile içinde barışın, sevginin ve huzurun hâkim olacağına, uzun zamandan beri meşgul olunmasına sebep olan durumların yakında çözüleceğine işarettir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin sağlıklı ve mutlu bir kişi olarak refah içinde yaşayacağına, tartışma yaşadığı bir kişi ile arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına, problemleri çözerken yakın tanıdıklardan fikir alınacağına, güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mimoza

Hayırlara gelsin rüyamda iki tane kediyi kurtarmaya çalışıyordum. Sanki deney olarak kullanılıyorlardı çantamın içine saklıyorum nefes almaları için biraz açıyorum fermuarı. Büyüklerdi. Yakalanmadan kaçırmaya eve getirmeye çalışıyorum

Mimoza

Allah ım razı olsun gerçekten…

Kurşt

Rüyada erkek arkadaşı gördüm bir akar suyun başında oturuyordu sonra suyun içinden bir yılan çıktı önce biraz ürperdim sonra bir kedi yılana patisiyle saldırdı yılan kedinin ayağını kaptı ben yılana vurarak yılandan kediyi kurtarmaya çalıştım kedi kurtuldu kediyi uzaklaşması için kovaladım ayağı sakat gibiydi yılanda zarar görmüştü uyandım
Bekar

Ummugulsum

Slm cevap verirseniz sevinirim rüyamda evimde koltukta uyuyorum bir anda deprem oluyo biraz durunca dışarıya çıkmak istiyorum ev yani bizim salon kaymış ben dışarı çıkmışım elimde telefon arayamiyorum kimseyi telaşla babamı gördüm evimiz yıkıldı sizi arayamadim çocuklar var uctane yetim onları sordum bişey olmamıştır kalıcak yeriniz yoksa gelin dedi eşime ulaşamadım babamın ayaklarına kapanıp ağladım kedimi kurtarmisim elimdeki telefon arapça olmuş yüksek biryere çıkmışım deprem oluyo sığmadı

İkoş

Rüyamda ağzı bağlı bir poşetin içinden kedi sesi duyuyorum alıp evime getiriyorum poşeti açtığımda içinde ölü kertenkele görüyorum sonra poşetin içinde kertenkele olduğunu anlıyorum, sürüyle kertenkele evin her yerine kaçışıyor.

Hande

Kediyi bir insanın elinden tam kesicekken kurtardım, biyeri kanıyor veterinere götüreyim derken yavrusu çıktı ortaya sütünü emmek istedi, bu haliyle emzirebilcekmi diye düşünürken uyandım.

Ayten

Yan yana duran elleri bağlı iki siyah yavru kedilerden birinin ellerini çözdüm diğerinin çözdüm mü hatırlayamıyorum. Onları beslemek istedim ama etrafta besleyebileceğim bir şey bulamadım. Kediyi kurtarırken ilk başta hareketliydi benden korkup tırmalamaya çalışıyordu. Ona dur seni kurtarmak istiyorum dedim ve beni anlayıp durdu. Ben de onu kurtardım

Furkan

Merhaba
Küçük yeşil bir yılanın yeni doğmuş kedi yavrusunu yiyeceği sırada ağzından kurtardım fakat korkarak uyandim