Rüyada Başkasının Duasını Almak

Rüyada başkasının duasını almak hem huzuru, hem ağız tadını, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, tüm kötülüklerden, kazalardan ve belalardan korunacağına, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, ailesine daha iyi bir gelecek sunmak için çok daha fazla çalışıp, asla yüksünmeyeceğine, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, işlerinin çok yolunda gideceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına, mutlu zamanlar geçireceğine, iş sahibi olacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, başarının adım adım yaklaşacağına, çok mutlu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının duasını almak daha iyi yerlere gelineceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, sıkıntılı bir dönemin ardından çok kazanç elde edeceği bir döneme gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, ferah bir döneme girileceğine, ailesi yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına alamet ettiği söylenir.

Ayrıca bu rüya iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına, kötü günlerinden kurtulacağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına, çok istenen bir şeye sahip olunacağına ve zorlukların aşılacağına, uzaktaki sevdikleri ile doyasıya hasret gidereceğine, hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının duasını almak her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına, ev alarak kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, iş arkadaşlarının saygısını ve sevgisini toplayacağına alamet eder.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin mal varlığının yaşanacak güzel bir olaydan ötürü artacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, kısmetli bir işe atılmaya, sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların giderileceğine, kendi işinin sahibi olabileceğine, sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Filiz

Hocam hayırlı sabahlar rüyamda çok ağlıyordum sevdiğimden ayrı olduğum için arkadasim bana dua etti Allah seni tez vakitte sevdiğine kavuştursun dedi, arkadaşimda çok ağlıyordu eşi cezaevinde olduğu için beraber eşini görmeye gidecegemizi söyledim istemedi sonra birbirimize dua ettik uyandım anlamı nedir ??

Rabia

Iyi günler. Iki gündür rüyamda çocuk sahibi olmak için dua istiyorum. Ilk rüyamda ölmüş kayinvalidemi sağ görüyorum. Ondan, ikiz çocuk sahibi olmam için bana dua etmesini istiyorum. Bana ikiz zor olur yapabilir misin diyor ben de olsun kabulüm diyorum. Bugünkü ruyamda da on- onbeş günlük doğum yapmış tanımadığım genç bir bayandan, elini tutarak, çocuk sahibi olmam için bana dua etmesini istiyorum. Üst uste benzer rüyalar görmek vana ilginç geldi. Rüyalarımı yorumlarsanız çok mutlu olurum.

Rabia

Vakit ayırıp rüyamı yorumladığınız için çok teşekkür ederim. 😊

Sümeyye

Merhaba rüyamda toplu Bi ortamdaki bir hanımefendiden eş için ve iş için dua istiyordum o da dua ediyordu.ve komşumuz ile bankaya doğru yürüyoruz,iş alımı varmış bizde başvuruyoruz. Sonra Bi anda etraf kafeye donuyor komşumuzun eşi ve hanımı yan yana ayakta duruyor ve abi bana sıkma guzel Bi bardakta nar suyu yada vişne suyu ısmarlıyor,ordan çıkıyorum cafe gibi bi yer çocuklara var orda olan Bi erkek çocuğuna yardım ediyorum