Rüyada Kedi Kuyruğuna Basmak

Rüyada kedi kuyruğuna basmak zenginlik sahibi olunacağına, maddi açıdan çıkmaza girdikleri ve sorunlu dönemler geçirdikleri sırada yardım eli uzatılacağına, dertlerin dermanının bulunacağına, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, layık olduklarına sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibinin büyük miktarlarda paralar kazanacağına, bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında inanılmaz güzellikte etkiler bırakacağına, gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, helal rızıklara kavuşulacağına, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine yorumlanır.

Rüyada kedi kuyruğuna basmak zenginliğe sahip olacağına, borç ödemeye, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, amaçlarına ulaşmaya, kendisine yardım eden bir kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına delalet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin büyük atılımlar gerçekleştireceğine, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, kazancının hiç beklemediği bir miktarda artacağına, dünya işlerinden uzaklaşmaya, Allah’a yakın olmaya, çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kedi kuyruğuna basmak yeni bir haneye sahip olunacağına, rahata erileceğine, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine delalettir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, uzak bir yerden gelecek güzel bir iş teklifinin kabul edileceğine, kavgaların ve anlaşmazlıkların vuku bulduğu bir ortamın sayesinde düzeleceğine, beklenen gelişmelerin olumlu şekilde sonlanacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde zorluk çekmeden kavuşacağına, yaşama sevincine kavuşacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments