Rüyada Kedi Tıslaması

Rüyada kedi tıslaması kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına, malının, parasının ve makamının artacağına, kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, çekilen çilelerin sona ereceğine, gözü karalığı sayesinde birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, iyi niyetli sandığı birinin bazı yanlışlarını öğreneceğine ve daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kedi tıslaması eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, üzüntülerin biteceğine, kazancının yerine geleceğine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına, yok yere kendisini üzdüğü bir dönemin yakın bir zamanda son bulacağına, kendisi ile gururlanacağına, sorunların yakın zaman içinde son bulacağına delalettir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin mütevaziliğini asla elden bırakmayacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına, problemlerinin çözüleceğine, iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine tabir olunur.

Rüyada kedi tıslaması mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına, karlı işlere gireceğine, gireceği işlerde başarı elde edeceğine, bolluk ve bereket içinde yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin kazancının katbekat artacağına, oldukça kazançlı işler yapacağına, sağlığına kavuşacağına, gönül hoşluğu ile karşılaşacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, gelecekte kavuşmak istediği hayata kavuşacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments