Rüyada Kediyle Sevişmek

Rüyada kediyle sevişmek kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bir sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine, bir arkadaşı ile çok ses getirecek bir başarıya imza atılacağına yorulur.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine, dünya malına kavuşulacağına, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına, iyi gelir getiren işler yapılacağına, örnek, saygı değer, sözü dinlenir, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada kediyle sevişmek zora giren işlerin hayra çıkacağına, ele geçen kazancın günden güne artacağına, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, sevdiği kişilerin darda ve zorda kaldıklarını hiç görmeyeceğine, sıkıntı yaratacak durumları ortadan kaldırıp daha rahat bir şekilde hareket edeceğine, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin her şeyin yenileceğine, esenliğe, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, iyi halinin baki kalacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksilmeyeceğine, sevdiğine kavuşacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, büyük kazançlar elde edeceğine ve sorunlarından kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kediyle sevişmek huzurunun yerine geleceğine, çok güzel bir mevkiye geleceğine, bir tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, rüyayı gören bir kadın ise hizmetkar edineceğine, daha çok kazanacağına, dünya malı elde edeceğine, maddi gücünü katlamakla kalmayıp ruhen de ilerleme kaydedeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin şansının artacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine, gözyaşının dineceğine, birçok işin birlikte yapılacağına, iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments