Rüyada Kek Kesmek

Rüyada kek kesmek neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, işlerinin açılacağına, hayatının her döneminde bolluk ve bereket göreceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, dost ve akrabaların şaşırtılacağına, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, yaşanan kötü gidişe dur diyeceğine, ileride büyük bir servetin sahibi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kek kesmek huzura kavuşacağına, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, geçmişin kötü izlerinin silineceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre daha fazla gelir sahibi olacağına, atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine, kırılan kalplerin tekrar barışacağına, çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip feraha erişileceğine, iş hayatında kendi işini kuracağına işaret eder.

Rüyada ıslak kek kesmek askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına, edilen duaların kabul olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, sevilen, takdir edilen kişi olacağına, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine işarettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, keyfinin ve neşesinin artacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına, bulunacak bir kaynak sayesinde bir projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine, talihinin artacağına, hem şöhret hem de para getirecek atılımlarda bulunacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments