Rüyada Kelle Taşımak

Rüyada kelle taşımak çok saygın bir kişi olacağına, sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının dağılacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine işaret etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin işlerini kısa zamanda büyüteceğine, ekmeğinin artacağına, yeni bir yola gireceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, müjdeli haberle geleceğine, hedeflerine ulaşacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kelle taşımak dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına, verilen sözlerin tutulacağına, daha geniş rızık elde edeceğine, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, hayırlı, helal ve bol rızka kavuşacağına, yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına inanılmaktadır.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, mutlu bir hayatı olacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek bir haber alacağına, başarılı bir iş hayatı geçirileceğine, sorunlarının üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına halledeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kelle taşımak işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, sorunlarının biteceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına, kuyusunu kazan kişileri hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, bir ev satın alacağına, kapısına gelen bir kişiye yardım etmesi sayesinde hayır duaları alacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine yorulur.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kimsenin insanlar tarafından tanınan biri olacağına, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, kendisine yeni bir iş bulacağına, hayatından memnun olacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, her kararlarında ailesinin arkasında olacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments