Rüyada Kemer Almak

Rüyada kemer almak sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, kendisi için rahat bir hayat kurma yolunda çok büyük bir atılım gerçekleştireceğine, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, moral bulacağına, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin rakiplerini alt edeceğine, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, kimseye minnet etmeyeceğine, işinde çok önemli noktalara gelmeyi başaracağına, Allah’ın kendisine mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada babaya kemer almak hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına, daha geniş rızık elde edeceğine, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına işarettir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin rahata erileceğine, yardım almadan sorunlarından kurtulacağına ve maddi olanakları daha iyi hale getirmeye, akıllıca davranarak geleceğe yönelik pek çok önlem alınacağına, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, başarılı ve karlı atılımlar gerçekleştireceğine, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, yeni bir arkadaşlık kurulacağına delalet eder.

Rüyada beyaz kemer almak rızkını kazanacak kadar çalışıp, geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine, her gün şükredeceğine, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, keyfinin, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, işinde ön plana çıkacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada deri kemer almak nazar eden insanların haddini bildireceğine, rahatının yerine geleceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına, evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, kendisini üst bir mevkiye ve zenginliğe götürecek yolu izleyeceğine yorumlanır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, nüfuzunu, elindeki imkanları kullanarak bir kişiye destek olup, yardımda bulunacağına, güçlü, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada erkek kemeri almak işlerinin açılacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, gireceği güzel bir iş sayesinde çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, hak ettiği mutluluğu yakalayacağına, çok sağlıklı bir kişi olarak çok rahat edeceğine, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gümüş kemer almak bankadaki hesaplarının kabaracağına, esenleyeceğine, kendisine negatif enerji veren birisini hayatından çıkaracağına, sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına, hayırlı bir hayat süreceğine, çok daha huzurlu ve mutlu bir hayata kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada hediye kemer almak herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, kendisini çok yakında bazı güzel olayların içinde bulacağına, nifak sokanların cezalandırılacağına, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, hayatının düzelmeye başlayacağına alamettir.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, keyfe ve neşeye kavuşacağına, tamamlanan bir projeden büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, yaşamının sıra dışı ve mutlu bir hale geleceğine, daima önüne bakacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kahverengi kemer almak kazancını arttırıp mal ve mülk sahibi olacağına, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber geleceğine, babasına ve annesine hatada kusur etmeyip onları bahtiyar edeceğine, ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, kendisini başarıya, çıkış yoluna ve kurtuluşa götürecek yardımsever, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına delalet eder.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kişinin sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, ticaretinin genişleyeceğine, yeniliklerin peşi sıra geleceğine, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına yorulur.

Rüyada mavi kemer almak her şeyi dilediği gibi alabilme imkânına sahip olacağına, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına ve dinine daha fazla ağırlık vereceğine, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, keyfinin, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, dertlerinin dermanına kavuşacağına, dara düşmüş bir arkadaşına yardım edip daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına, hayatının daha güzel ve yaşanılır hale geleceğine delalet eder.

Yorumcuya göre ele birçok fırsat geçirileceğine, kapanan bütün kapıların açılacağına, gelecekte önemli, büyük ve güzel işler yapacağına, bulunacak bir kaynak sayesinde bir projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, artık kötü günler yaşamayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölüden kemer almak büyük başarılar kazanacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, aileye büyük bir ev alınacağına, yaptığı iş ile anılır olacağına, aile hayatında sevinileceğine, evde de, sosyal hayatında da mutlu olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevgiliye kemer almak kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına, çok büyük çalışmalara girileceğine, hayali kurulan her şeye belli bir zaman sonunda ulaşılacağına, yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, tatsız ve kötü durumlarla karşılaşmayacağına delalet eder.

Rüyada siyah kemer almak işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, makam sahibi olacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, evlat sahibi olacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada yeni kemer almak kısmetinin ve şansının açık olacağına, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, zor durumda kalınan bir dönemin son bulacağına, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına, arabalara ve topraklara sahip olacağına yorulur.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, hastalıkların şifa bulacağına, yorgunluk, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, keyfinin, sağlığının ve rahatının ömür boyu süreceğine, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine inanılır.

Rüyada yeşil kemer almak dünyanın tüm güzelliklerini tatma, görme ve alma şansına sahip olacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine, emellere ulaşılacağına, iyilik ve hayır bulacağına, kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments