Rüyada Kepenk Kırılması

Rüyada kepenk kırılması büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, işlerini hafifleteceğine, muradını alacağına, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine, çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına delalettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin ferahlığa çıkacağına ve hem iş hayatında hem aile hayatında çok iyi ve hayırlı mevkilere geleceğine, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, ufkunun açılacağına, hayata olan bakışının olumlu yönde gelişeceğine, uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine delalettir.

Rüyada kepenk kırılması çevresindeki insanların da desteği ile her zaman en iyi olmaya çalışacağına, kazancının artacağına, kişinin muradına ereceğine, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, yüksek moralli olacağına, kazançlı işler yapacağına delalet eder.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin sorunların ve sıkıntıların kısa dönemde son bulacağına, çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, kimden akıl soracağına karar verip kötüye giden durumunu tersine çevireceğine, inancı ile ilgili kafasına takılan her konuyu bilgili bir kimse ile paylaşarak, en doğru şekilde öğreneceğine, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayacağına, her zaman rızkının bol olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kepenk kırılması rahmetin ve Allah’ın lütuflarının üzerine yağacağına, yüzünü güldürecek ve kısmetlerini arttıracak adımlar atacağına, yanlış yollardan döneceğine, kız çocuğunun olacağına, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde her gün şükredeceğine delalet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre kendisini seven bir arkadaşının ön ayak olması ile koşulları daha iyi olan bir iş sahibi olacağına, daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, geçim sıkıntısının azalacağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments