Rüyada Kılıç Çekmek

Rüyada kılıç çekmek neşesine kavuşacağına, elde bulunan maddi imkânların rahat bir şekilde kullanılacağına, adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına, dualarının kabul olacağına, bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına, eşi, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüya ilmine göre ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine, keyfinin yerine geleceğine, zarar edilen işlerin düzeleceğine, yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kılıç çekmek mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan her şeyden men edeceğine, huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine, kendini kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, gelişiminin hız kazanacağına, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına inanılır.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, aile fertlerinden destek göreceğine ve hayır bulacağına, çok başarılı işlere imza atacağına, uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına yorulur.

Rüyada düşmana kılıç çekmek yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, iş konusunda daha sakin hareket edileceğine, hayır getirecek bir kişinin haneye geleceğine, borçlarının kapanacağına, endişelerin son bulacağına inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre sıhhatinden, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, yüzünün güleceğine, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, hem kendisi için hem insanlar için çok büyük fedakârlıklar yapacağına, hayal ettiği her şeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, hayatı boyunca kısmetlerinin kapanmayacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments