Rüyada Kilitten Kurtulmak

Rüyada kilitten kurtulmak kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına, çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, zaferlere doymayacağına alamettir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, huzuru yakalayacağına, rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kilitten kurtulmak kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, başarıların çoğalacağına, maddi olanakların artacağına, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, keyfinin yerine geleceğine, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına, iş yaşamında çok daha iyi koşullara sahip olacağına, herkes tarafından kıskanılan bir kişi olacağına, daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kilitten kurtulmak kötülükle ve zorlukla karşılaşmayacağına, küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına, yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına yorumlanır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin sevdiği birisiyle daha fazla yakınlaşacağına, iş hayatının düzeleceğine, bir tartışmada kazanan ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, işlerini yoluna sokacağına ve sevdiği ve değer verdiği kişiler ile çeşitli işlere gireceğine, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, kısmetlerinin bol olacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments