Rüyada Kına Almak

Rüyada kına almak haramdan ve zinadan uzak duracağına, kendini değiştirmek ve geliştirmek için bazı adımlar atacağına, ticaret hayatına ilk adımı atacağına, ortaya konulan çalışmaların dikkat çekmesi sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, yatırımlarının kendisine kar getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin yeteneklerini herkese ispat edeceğine, ruhsal olarak olumlu yönde etkileneceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, hayırlı bir terfi alınacağına, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasından kına almak mal mülk sahibi olunacağına, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına, nazar eden insanların haddini bildireceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, üzerindeki yükü azaltarak hafifleyeceğine, evine daha fazla kazanç getireceğine delalet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, dost ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına, işsizlerin iş sahibi olacağına, sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada eline kına almak aile hayatı içinde mutlu olunacağına, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve garantili adımlar atacağına, helal lokma yemesiyle beraber, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüya tabirlerine göre yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına, hayırlı işlere para yatıracağına, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, başarılı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada hint kınası almak huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, sevdiği kişiler sayesinde keyifli günler geçireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin neşeli ve keyifli günler geçireceğine, kendisi için isabetli kararlar alacağına, hayal edilen şeylerin neredeyse herhangi bir zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, çıkmazda olduğu bir durumda iken kendisinde yardımcı olanların herkese ayrı ayrı teşekkür edeceğine, zengin ise elindeki parayı değerli yatırımlara nakledeceğine yorumlanır.

Rüyada ölüden kına almak kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, moralinin yükseleceğine, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine yorumlanmaktadır.

Yorumcuya göre rüyayı görenin yeni işlere atılacağına, sermaye elde edeceğine, ticaretinin hızlanacağına, yayılacağına ve makamının yükseleceğine, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, ilgi duyduğu bir kişiye tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine alamettir.

Rüyada toz kına almak mutlu ve huzurlu olacağına, getirisi iyi olan bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile yapılacak bir işte çok iyi bir karar verileceğine, iş hayatında başarılı olmaya, konforunun ve neşesinin yerine geleceğine, güzel ve sevinçli günler görüleceğine delalettir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, iyi huylar edineceğine, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine işaret eder.

Rüyada yeşil kına almak çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin kapanacağına, çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların bir araya geleceğine, kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, çevresindekilere göre hedefi on ikiden tutturacağına, evlatlarına şefkatli bir tutum içinde olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabircisine göre rahat bir hayata adım atılacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, sağlığını geri kazanacağına, yakın zamanda yaşanan bir sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, isteklerine kavuşacağına, işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada yoğrulmuş kına almak sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına, zahmetinin ve hastalığının son bulacağına, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, ferahlığa çıkılacağına, üzüntülerinin çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kişinin dertlerinden, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına, çok büyük ve akıllıca hareketler ile kötü bir durumdan kurtulup çeşitli başarılar kazanacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments