Rüyada Kısa Şort Giymek

Rüyada kısa şort giymek karşısına çıkacak aksiliklere ve engellere takılmayacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, saygı göreceği gibi, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına yorumlanmaktadır.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin kazancının artacağına, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, bir planının kendisine hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, beklenilen takdiri alacağına, bilgili bir iş arkadaşından mümkün mertebe en doğru şekilde faydalanacağına, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz kısa şort giymek mutluluğunun katlanacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, işinde ilk başlarda iyi kazanmasa da, zamanla daha çok para elde edeceğine, sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına yorulmaktadır.

Rüya manasına göre rüya sahibi kimsenin işi bilen insanlardan fikir alması sayesinde en doğru kararı vereceğine, yaşadığı bir sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, büyük başarılar kazanacağına, insanların hayır dualarını alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada erkeğin kısa şort giymesi kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, düşmanlarını kaybetmeye, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal etmeyeceğine, en yakınındaki kimselerin sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kimsenin mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine, deyim yerindeyse başa bela olan bir kişinin başının altından çıkan bir sorunun daha fazla büyümeden çözüleceğine ve ebeveynler için çok önemli olan bir konuda adım atılacağına, refah içinde yaşayacağına, çok daha iyi yerlere gelerek kendisi için çok daha fazla şans yaratacağına, gayrimenkul işine girileceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına işaret eder.

Rüyada yeşil kısa şort giymek geçmişten gelen arkadaşlıkların taçlanacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının keyfini süreceğine, rahat edeceği ve mutlu olacağı kadarına sahip olabileceğine, yalan söylemeyeceğine, her istediğini elde edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kimsenin sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, daha rahat para kazanacağına, çok mutlu olunacağına, artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına, istediği her şeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, aile bireyleri ile aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments