Rüyada Kışlık Görmek

Rüyada kışlık görmek zorluklarını aşacağına, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen bir yakınını kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, beklemediği bir havadis ile sevineceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, sorunların çözüleceğine, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine ve başarıyı yakalayacağına yorumlanmaktadır.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, yapılan bir iş başvurusunun kabul edileceğine, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, maddi açıdan kötü durumdaysa iyi duruma geleceğine, hayatının ağzının tadına göre olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kışlık görmek aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, huzur dolu bir yaşama sahip olacağına, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, mal mülk sahibi olunacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine yorulmaktadır.

Ulemaya göre atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu bulacağına, evine huzurun ve bereketin geleceğine, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kışlık görmek yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına, deyim yerindeyse insanların nutkunun tutulmasına sebep olacak bir işe imza atılacağına, aile hayatının sorunsuz olacağına, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine alamettir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin çok büyük mutluluklar yaşanacağına, zengin olunacağına, etrafında dönen uğursuzluğun ortadan kalkacağına, sorunların ortadan kalkacağına, kesesinin her gün daha fazla dolacağına, büyük başarılara imza atacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments