Rüyada Kıyafetini Başkasının Üzerinde Görmek

Rüyada kıyafetini başkasının üzerinde görmek çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, kendisi hakkındaki bir dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin mutluluğu yakalayacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, gelecekte fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kıyafetini başkasının üzerinde görmek hayatının zaferlerle dolacağına, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, imkânsızı başaracağına, tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine alamet eder.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin yeni bir eve sahip olunacağına, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, işlerin yoluna gireceğine, hayatına daimi olan kazancın, başarının ve mutluluğun geleceğine, övgü dolu sözler işiteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kıyafetini başkasının üzerinde görmek uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, insanlara yol göstereceğine, güzel, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, yüzünün güleceğine, kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına tabir olunur.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, yakın çevresine fikir danışacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına inandığı gelişmeler yaşanacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına alamet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bahar

Gunaydinlar 🙏Rüyamda yigenimi görüyorum ben kursa gidecekmisim onun yanına ugramakm istiyorum oradan giderim diyorum ama yigenim saçını kısacık kesmiş Allah Allah neden kestiki diyorum fakat gördüğüm yer sokakta sonra ona bakarken neler yapıyor diye bir anda bir daha iyice erkek trasi gibi saçını kesmis Son anda elinde makas gördüm ama bir an..Gözüm üzerindeki elbiseye takılıyor bu benim elbisem diyorum gizli almış vermedim ki soruyorum annem verdi diyor .Ben onun eşini İst dan gelmiş yanında g

birsen

Merhaba ruyamda oğlumun kiyafetini dayısının ustunde gordum ve rahatsız oldum neden giydin diye kızar gibi oldum.Kendimi kuvvetin içine idrararimi yaparken gordum tam yanima birileri geldi ben kopuk döktüm anlamasınlar diye.

Ercan

Selamın aleyküm
Rüyam da rize de arkadaşımın yanına gitmişim. Orda okul okuyorum üniversite de normalde, git gel yapıyorum. Arkadaşımın da iki ev arkdaşı var azerbaycanlı. Neyse gitmişim rizeye evdeyiz, sabahmış. Ben kıyafet çantama bakıyorum lacivert eşofmanım ve gri kapşonlu hırkam yok. Odaya çocukların yanına geçiyorum, bi baktım azerbaycanlı çocukların biri benim lacivert eşofmanı ve gri kapşonlu hırkamı giymiş. Ben tabi bi şaşırıyorum ve hafif bi şok geçirme içten içe bi öfkelenme oluyor bende. Diyorum kardeşim benim başka kıyafet yok yanımda,yoldan gelmişim . Sonra uyandım.