Rüyada Kıyamet Gününün Koptuğunu Görmek

Rüyada kıyamet gününün koptuğunu görmek yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, üzüntülerin biteceğine, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına, itibar kazanacağına, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüya alimlerine göre makbul olan yollardan ayrılmayacağına, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, yeni çalışmalar yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kıyamet gününün koptuğunu görmek çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, çalışmalarının verimli olacağına, hayat sevincinin artacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, hayatından huzurun, bolluğun, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği olumlu gelişmelerin yaşanacağına, hayata dair tüm nimetlere kavuşarak, hayallerini gerçekleştireceğine, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına, işinde büyük başarılara imza atacağına rivayet eder.

Rüyada kıyamet gününün koptuğunu görmek maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, geleceği iyi ve hayırlı durum için Allah’a şükredeceğine, hayırlı ve güzel haberler alacağına, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına, zor zamanların geride kalacağına, eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre büyük bir zenginliğe kavuşacağına, yapılan planların, programların ve projelerin başarıyla nihayete erdirileceğine, mevcut şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, hem evini daha iyi geçindireceğine, hem de yeni mülkler satın alacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Buket

Gökyüzü ayrılıyor koca kayalar taş aşağıya düşüyor gökyüzü ayrılıyor patlamalar oluyor insanlar uçuyor annemle kızımı alıp bir binaya saklanıyorum bütün binalar yer parçalanıyo annme kıyamet kopuyor diyorum kızım (4yaş) anne ne oluyor diyor ona sarılıyorum bişey yok diyorum ağlıyorum Allah’ım affet diye dua ediyorum anneme uçan bir insan çarpıyor bacağına ama bişey olmuyor korkma diyor dua ederek uyandım etraf büyük sarı binalarla çevrili hepsi taşlar altinda kalıyor bizim olduğumuz yer hariç

Semih

Rüyamda kıyametin koptuğu günmüş. Fakat İslami fıkıh kitaplarında anlatıldığı gibi değil. Her insan 7 kişinin ismini bir kağıda yazıp yutması gerekiyormuş. Hemde böyle yazılmış yedi kağıdı buruşturup yutmalıymış. Kağıtları biraz su içilecek yutuluyormuş ve kağıtları yutmak zormuş. Orada tanımadığım biri vardı. Onunla bir şeyler konuştum sonra kendime ait yutmam gereken o kağıtlarımı alıp biraz su içerek yutarken uyandım. Çok değil belki ama kağıtlar azda olsa biraz zor yutuluyordu

Semih

Allah razı olsun inş🤲

Aynur

Gündüz Niyetine
Rüyamda metroda bekleyen insanlar var. ben bu sırada yerde Kur’an’ımı bulup yanıma alıyorum. Sonrasında gökyüzünde kıyamet kopmuş ben ve babam hiç birşey anlamadık sadece film kopmuş gibi oldu. Heryerde tabutlar vardı. Bir kadın biz balkondayken, bize gelip bu günlerde her gün bir kaşık pirinç yememizi, bu dönemi böyle geçirmemizi söylüyor. Dışarıda hava garip, nükleer patlama olmuş da hava kötü olmuş sanki. Evin içine girmemizi öneriyor, içeri giriyoruz. Annem, babam yanımda.

Ysmnn

Merhabalar , rüyamda kıyamet koptuğunu görüyorum iş yerindeyiz yalnız kıyamet kopuyor gibi değil normal bir gün gibi, yerden çekim gücü olan bir yer var bütün gezegenleri çekiyor, tüm gezegenler aynı sıraya geliyor pencereden bakıldığında gayet net bir şekilde görünüyor. Şimdiden çok teşekkürler

Sümeyye

Gündüz niyetine rüyamda halam ve yengem var dışarıdayız iki tane adam siyah bi örtü çekip acıyor gökyüzünü iki sefer tekrarliyolar sonra halam bunlar kıyametin habercisi olan iki melek ismi söylüyor sonra ortaya beyaz büyük bir şey seriyolar iyiler orda kalıyormuş yengemle halam orda kaliyor bi kişi gelip onların ve benim elime bişey takıyor ondan sonra ben kotuymusum bi buz kirma makinesi varmış ya o karları kirarmisim yerden yada kendimi öldürürmüşüm korktum uyandım sonra