Rüyada Kıza Sarılmak

Rüyada kıza sarılmak her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına, kendini sürekli geliştirmek için çabalayacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına, rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına, zenginlik ve bolluk içinde olacağına yorulur.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, uzun zamandan beri hayal edilen her şeye çok büyük zahmetler çekmeden ve sorun yaşamadan kavuşulacağına, üzüntülerin ve zorlukların biteceğine, akrabalarının, yakınlarının, arkadaşlarının ve dostlarının yardımıyla sıkıntılarından, hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine delalettir.

Rüyada ağlayan kıza sarılmak uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, yakın bir zamanda büyük bir işin başına geçileceğine, attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine, mali olarak çok güçlü hale geleceğine, saygınlık elde edeceğine, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada aşık olduğu kıza sarılmak sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sevdiği insanla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, iyi geçineceğine, işindeki verimini yükselteceğine, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine, pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına, rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine yorumlanır.

Rüyada bekar kıza sarılmak dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, sorunlarının üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına halledeceğine, zevki sefa içinde olacağına, umutsuz ruh halinden sıyrılacağına işaret etmektedir.

Rüyada dayı kızına sarılmak bazı kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine, kazancın yarı yarıya artacağına, kendisi için yeni bir yol çizeceğine, maddi sorunlar olmadan, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalığın gelmesine, sorunların kısa süre içinde biteceğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin kişinin rahat edeceğine, meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, zordaki yakınlarına kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, karın artacağına, işlerinde çok hayırlı sonuçlar elde edeceğine, her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına yorulur.

Rüyada erkeğin kıza sarılması uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, kendisine yeni bir hayat kuracağına, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada güzel kıza sarılmak ömrü boyunca yardıma muhtaç kimselere yardım elini uzattığı bir hayat sürdüreceğine, maddi olarak yüksek konumlara erişeceğine, her koşulda Allah yolundan yürüyeceğine, zorlukların ve sorunların aşılacağına, çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına, son zamanlarda yaşadığı kötü olayların düzeleceğine yorulmaktadır.

Rüyada hala kızına sarılmak yakınındaki kimselerin başarıları ile övüneceğine, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına, dileklerin kabul olacağına, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine, terfi edeceğine alamettir.

Rüyada hoşlandığım kıza sarılmak gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, işindeki bir projede aşama kaydedeceğine, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine, yeni yatırımlar yapacağına alamet eder.

Rüyada iki kıza sarılmak sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, müjdeli haberler alacağına, maddi olarak atılacak bir adım sayesinde zenginliğe kavuşulacağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, ailesindeki kişileri yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına rivayet eder.

Rüyada küçük kıza sarılmak birlikte olunan kişi ile mutlu ve mesut bir şekilde yaşanacağına, az çalışarak çok gezeceğine, bir arkadaşından büyük yardımlar alacağına, geçim derdinin, hastalığının, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, tatsız ve kötü durumlarla karşılaşmayacağına, yönetici makamına oturacağına işaret etmektedir.

Rüyada patronun kızına sarılmak hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük bolluk ve berekete sahip olunacağına, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, malvarlığının çok daha artacağına, dertlerinin dermanına kavuşacağına, çok büyük kazançlar sağlayacağına emin olunan bir projenin hayata geçirileceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine işarettir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin keyfe ve neşeye kavuşacağına, bir işin tüm risklerini göze alacağına, karakteri ve çalışkanlığı ile iş alanında ismini altın harflerle yazdıracağına, gelişiminin hız kazanacağına, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, genç kimselere eğitim vereceğine alamettir.

Rüyada sarışın kıza sarılmak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına, varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine, sevdiği bir kimseyle eskisinden çok daha yakın bir ilişki kurulacağına, kazancının çok daha fazla olacağına yorulur.

Rüyada tanıdık kıza sarılmak epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada teyze kızıyla sarılmak mevcut imkânlarını kullanarak bir sıkıntıdan kurtulacağına, elini haramdan uzak tutacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, aşırı gururlu bir şekilde, ilkelerinden asla taviz vermeden, onurlu bir yaşam süreceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine, iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına yorulur.

Rüyada üvey kızına sarılmak uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, yeni bir eve sahip olunacağına, gelirinin garanti olacağına, karşısına çıkacak yeni fırsatların daha büyük getirileri olacağına, sorunların ve sıkıntıların son bulacağına, husumeti bulunan insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine alamettir.

Rüyada uzun boylu kıza sarılmak eşsiz fırsatlar elde edeceğine, kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine, hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, daha tutarlı kazançlar elde edileceğine yorumlanır.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına, işlerini sabırla yoluna koyacağına alamet etmektedir.

Rüyada yabancı kıza sarılmak çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, hayır getirecek yollara girileceğine, gülmekten yana bolca nasipleneceğine, refah içinde yaşayacağına, şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüyada yetim kıza sarılmak çok iyi bir duruma geleceğine, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu her şeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, çok huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı görenin aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, eğlenceli günler geçirileceğine, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melis

Amcamın torunu olan minik daha 1 yaşında böyle birbimize gülerek çok sarildik çok sever beni

İmdat şahin

Ben rüyamda bir arkadaşın beni önerdiği bir yörük kızına kızın bana bakıp bana doğru gülümseyerek gelip bana sımsıkı sarılması hemde aşık olma haliyle

Mehmet

Karanlıkta ağlayan yabancı kıza sarılmak