Rüyada Kızamık Olmak

Rüyada kızamık olmak büyük mutluluk verecek olayların yaşanacağına, iş hayatında yaşanan bazı başarılar sayesinde sahip olunan mevkinin daha da sağlama alınacağına, sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, refah içinde ve bereketli bir hayat yaşayacağına, kendisini iyi hissedeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok daha iyi biryere ulaşacağına inanılmaktadır.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin ortak edineceğine, ruhsal olarak bir uyanış hali içinde olunacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, başarılara yeni başarılar katılacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine işarettir.

Rüyada kızamık olmak ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, gelişim içine girileceğine, başarı için fırsatların artacağına, maddi olanaklarının artacağına, rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine delalet eder.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, hayatında çok büyük sıkıntılar ile hiç karşılaşmayacağına, eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, işlerinin açılacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kızamık olmak borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza, bazı sorunların eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, planlı programlı çalışmasının kendisine hem başarı, hem birincilik hem de gelir getireceğine, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına, patron koltuğunda oturacağına, hedefleri daha net hale getirip, koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına delalet etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kişinin maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, mesleğinde uzmanlık yapacağına, arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments