Rüyada Kızı Görmek

Rüyada kızı görmek yaşadığı zorluklar ve işlediği günahlar nedeni ile büyük bir pişmanlık yaşayacağını, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, mutlu bir beraberlik yaşayacağına, rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin geçim derdinin son bulacağına, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, sevdiğine kavuşacağına, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, ortaklı işlere girileceğine, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine alamettir.

Rüyada abi kızını görmek eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, dileklerin sorunsuzca yerine geleceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada abla kızı görmek çok güzel işlere gireceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine yorumlanır.

Rüyada acem kızı görmek iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, çevresindekilere her zaman büyük yardımlarda bulunacağına, büyük bir gelir elde edeceğine alamet eder.

Rüyada ağlayan kızı görmek çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, keyfinin yerinde olduğunu, işinin gücünün rast gittiğini, kurulu düzenin devam ettiğini, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine işarettir.

Rüyada aile dostunun kızını görmek manevi olarak huzurlu olacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine delalettir.

Rüyada aklındaki kızı görmek tek başına elde ettiği bir zaferin doyasıya keyfini yaşayacağına, ferahlığa çıkılacağına, mal, mülk sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada aldatıldığı kızı görmek çok uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, her şeyin kişinin lehine gelişeceğine, dua alacağına işaret etmektedir.

Rüyada alimin kızdığını görmek her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, büyük miktarda para kazanılacağına, rahata ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada allahın kızdığını görmek hakkaniyetine göre değer kazanacağına, uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, doğruluktan ayrılmayacağına alamet eder.

Rüyada amirin kızdığını görmek ferahlığa çıkılacağına, yakın gelecekte nikah masasına oturulacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada analı kızlı görmek aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, nazardan korunarak daha huzurlu hissedileceğine, sıkıntılarından kurtulup hem ailesi içinde hem işyerinde çok güzel günler göreceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada arap kızı görmek hayırlı günler görüleceğine, zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan kavuşacağına delalet eder.

Rüyada aşık kızı görmek bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına ve onunla mutlu olacağına, sevdiklerine hep layık olmaya çalışacağına, parasal anlamda rahat edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada asker kızı görmek çok başarılı olunacağına, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, yaptığı işlerin kendisine başarı ve bol kazanç getireceğine yorulur.

Rüyada atatürkün kızını görmek ticaretinin genişleyeceğine ve itibarının artacağına, hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına alamettir.

Rüyada ayrı yaşadığı kızını görmek işinde ve kariyerinde ilerleyeceğine, yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, hep ileriye ve önüne bakacağına inanılır.

Rüyada ayrıldığı kızı görmek iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine işarettir.

Rüyada azeri kızı görmek insan ya da hayvan demeden Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada babaannenin kızdığını görmek karşısına birçok kısmet çıkacağına, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına, kazancın daha da artacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada bakan kızı görmek okul yada cami gibi hayratlar yaptırılacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bakire kızı görmek uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, büyük bir tasarruf sağlanacağına, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada balık kızı görmek olumsuz bir durumdan çıkış yolları bulacağına, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine, daha büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada başbakan kızı görmek çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada bebek kızını görmek güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, sıkıntılarının sorunlarının biteceğine, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada bekar kızı görmek çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çerkez kızı görmek malının ve aşının çoğalacağına, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çilek kızı görmek tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine, yaşadığı sıkıntıları yakınındaki dostları ile bölüşeceğine delalet eder.

Rüyada çin kızı görmek çocuklar gibi şen olacağına, dünya işlerinden uzaklaşmaya, Allah’a yakın olmaya, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiç bir şeyin kalmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çocuğuna kızdığını görmek çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına, kalbinin temiz olması, niyetlerinin de hayır taşıması sayesinde karşısına aksiliklerin, kötülüklerin, kaza ve belaların çıkmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çok kızdığını görmek tüm isteklerine aynı anda ulaşacağına, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, işinde yükselmeye, yol kat etmeye ve basamak atlamaya alamet ettiği söylenir.

Rüyada cumhurbaşkanı kızı görmek uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, kişinin dertlerinden, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada damadını kızını görmek bir ortaklık kurulacağına, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, çok güzel günler yaşayacağına delalettir.

Rüyada dargın kızını görmek yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına delalettir.

Rüyada devlet başkanının kızını görmek sevdiği kişiye yaptığı teklifi kabul etmesi sayesinde havalara uçulacağına, sıkıntılarından kurtulup, yaşamına bakacağına, iş arkadaşları ile iyi anlaşacağına yorumlanır.

Rüyada doktorun kızdığını görmek variyet sahibi olacağına, iyi geçiminin biteceğine, baht açıklığına ve şansın döneceğine işaret eder.

Rüyada düşman kızı görmek içinin huzurla dolacağına, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada elti kızı görmek zorlukların bitmesine, geçim sıkıntısının son bulmasına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir rahatlı ve ferahlama yaşanacağına, çok rahat bir döneme girileceğine inanılmaktadır.

Rüyada engelli kızını görmek maddi olanakların artacağına, uzun bir süre yolunda engeller olmadan yürüyeceğine, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada erkek arkadaşını yanında kızla görmek hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, sıkı ve planlı çalışmasının meyvelerini toplayacağına, yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada erkek organını kızda görmek ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine, eğer hastaysa şifasını bulacağına, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına delalettir.

Rüyada evlendiği kızı görmek aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada evlenmeyi düşündüğün kızı görmek sırlarını kimseyle paylaşmadan, açık vermeden, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine tabir olunur.

Rüyada evli kızını görmek sıkıntıların, dertlerin, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, mutlu olacağınıza, rakiplerin üzüleceği bir haberle sevinç duyulacağına işaret eder.

Rüyada evliya kızı görmek çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, hayırlı bir iş nedeniyle tasarrufa gitmesi gerekeceğine inanılır.

Rüyada gelecekteki kızını görmek ayrılmış olanların kavuşacağına, dünyanın nimetlerinden daha fazla faydalanabileceğine, çevresindeki herkese yardımcı olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gelinlikle kızını görmek tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, heyecanlanacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gurbetteki kızını görmek kavgalı olan insanlar arasında barışın sağlanacağına, düşüncelerini eyleme dönüştürecek fırsatlar bulacağına, sevdiği kişilerin darda ve zorda kaldıklarını hiç görmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada hamile kızını görmek yaptıkları ile takdire layık görülmeyi hak edeceğine, hedefleri daha net hale getirip, koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine işarettir.

Rüyada hasta kızı görmek iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hint kızı görmek sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, iş hayatının düzeleceğine, her zaman örnek bir Müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada hocanın kızdığını görmek bir sponsor bulunması ile çok istenen bir projenin hayata geçirileceğine, gereksiz olarak görülen harcamaların kesileceğine, tatile çıkıp hem fiziksel, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada huri kızı görmek evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, iş dünyasında büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine inanılır.

Rüyada ikiz kızı görmek uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, hastalıklarının azalacağına yorulur.

Rüyada ilgi duyduğun kızı görmek iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına tabir olunur.

Rüyada imam kızı görmek hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine, başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine, yakın zamanda yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına olumlu olarak yansıyacağına işarettir.

Rüyada insanların kızdığını görmek iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, yalandan uzak durup, ruhsal korkularından arınacağına rivayet eder.

Rüyada iskambil kağıdı kızı görmek sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, daha iyi bir eve çıkılacağına işarettir.

Rüyada iskambil kızı görmek kişi tarım ile meşgul ise mahsullerinin fazlalaşacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, berekete ve zenginliğe kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada istemeye gittiği kızı görmek hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, eşinin de kendisi gibi İslami kurallara uymaya çalışan, ağzından Allah ismini düşürmeyen, her işine duayla başlayan biri olduğuna, aile büyüklerine saygı göstereceği gibi, kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine yorulur.

Rüyada japon kızı görmek parlak bir kariyere sahip olunacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine rivayet eder.

Rüyada kapalı kızı görmek iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına, rahatının ve keyfinin yerine geleceğine delalettir.

Rüyada karo kızı görmek yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sıhhatini geri kazanacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine delalet eder.

Rüyada kaybolan kızını görmek yapılan bir hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye işarettir.

Rüyada kayın kızını görmek makbul olan yollardan ayrılmayacağına, sevdiği kişiler ile bir araya gelme fırsatı yakalayacağına, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kayınbiraderin kızını görmek yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, ayağa kalkacağına, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kayınçonun kızını görmek kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına, esenlik bulacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kayınvalidenin kızdığını görmek toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına, sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine, mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kayıp kızını görmek yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına, ilgi duyduğu bir kişiye yakınlaşmaya çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada kaymakamın kızdığını görmek sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının keyfini süreceğine, maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kedinin kızdığını görmek rahat bir şekilde gelir elde ederek hayatını idame ettireceğine, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, yeni bir ilişkiye başlayacağına işaret eder.

Rüyada kirve kızı görmek eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada komutan kızı görmek sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, yaşama dört elle sarılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada köylü kızı görmek elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine işaret eder.

Rüyada kralın kızını görmek sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, bu sayede sıkıntıların, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine alamettir.

Rüyada küçük kızı görmek birlikte aynı işyerini paylaştığı kimselere tecrübelerini aktaracağına, çok sevineceği ve büyük bir mutluluk yaşayacağı bir döneme girdiğine ve bu sayede hayatını çok iyi bir şekilde devam ettireceğine, refah içinde yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kupa kızı görmek alacağı övgüye, takdir görecek pek çok iş yapacağına, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına, en tepkedeki kimse olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kürt kızı görmek işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine, isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada küs kızını görmek kariyer edineceğine, önemli atılımlar yapacağına, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kuzenin kızını görmek maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine işarettir.

Rüyada laz kızı görmek rahatının yerine geleceğine, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine rivayet eder.

Rüyada maça kızı görmek yakında alacağı haberlerin kendisine çok iyi geleceğine, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına işaret eder.

Rüyada mavi gözlü kızı görmek hayal edilen eve kavuşulacağına, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini geride bırakacağına, daha fazla gelir elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada namaz kılan kızını görmek sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına, yanındaki bir kişiye amaçlarını ve hedeflerini yerine getirme fırsatı vereceğine delalet eder.

Rüyada oğlunu kızla görmek zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, bazı kötü düşünceye sahip kimselerle muhabbetinin biteceğine, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada ölü kızını görmek ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, yaşam enerjisi ile dolacağına, emrinde insan çalıştıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada öz kızını görmek yeni başlayacağı bir projede tüm zorlu, zahmetli ve sancılı evrelerini ve aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, işinin ehli bir kişi ile birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, tatlı yorgunluklar yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada padişah kızı görmek kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına tabir olunur.

Rüyada peygamber efendimizin kızdığını görmek yaşamın belli bir düzene oturacağına, büyük mutluluklar yaşayacağına, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada peygamber kızı görmek ferahlayacağına, rahatlayacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine, işinde söz sahibi olacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada platonik kızı görmek sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına yorulur.

Rüyada roman kızı görmek endişelerinden kurtulacağına, alınan mutlu bir kararın aile büyükleri ile ve yakın çevre ile paylaşılacağına ve onlara ilan edileceğine, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine inanılır.

Rüyada rus kızı görmek büyük başarılara imza atacağına, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sanatçının kızını görmek yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına, değişik, eğlenceli ortamlara gireceğine, yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiği adamın kızını görmek çok güzel günlerin yaşanacağı zamanların geleceğine, ayrıcalık elde edeceğine, zahmetli bir işin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeği kızla görmek kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, sevdiği birinin varlığına ve onunla üzülüp, ağlayacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine alamet eder.

Rüyada şeyh kızı görmek zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada şeytan kızı görmek deyim yerindeyse başa bela olan bir kişinin başının altından çıkan bir sorunun daha fazla büyümeden çözüleceğine ve ebeveynler için çok önemli olan bir konuda adım atılacağına, önüne çıkacak bir kısmetin yeni bir kapı açacağına, ferah ve rahatlık içinde yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sigara içen kızını görmek ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde kötü bir durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sinek kızı görmek başarılı ve kazançlı olacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine, yeni tanışacağı bilge bir kişinin geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına işaret eder.

Rüyada sultan kızı görmek atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun hayat boyunca süreceğine, alternatif planlar yapmasının rahatlığını ve huzurunu yaşayacağına delalettir.

Rüyada sürekli kızını görmek her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına alamettir.

Rüyada uyuyan kızı görmek yaşamının takdir belgeleri ve ödüllerle dolacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, kulluk görevlerini tam olarak yerine getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada uzaktaki kızını görmek kazançlı bir döneme girileceğine, parasal olarak da dara düşmeden, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak çok doğru bir tercih yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada valinin kızını görmek bereketin ve karın artacağına, düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yahudi kızı görmek dileklerinin gerçekleşeceğine, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, maddi imkanlarının çoğalacağına inanılmaktadır.

Rüyada yakınının kızını görmek yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, bir durumun da kendisine bol mutluluk getireceğine, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun düzeltileceğine inanılır.

Rüyada yeğenin kızını görmek kafasına göre birini bulacağına, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yenge kızı görmek huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, kinin ve nefretin ortadan kalkacağına, hayatının çok daha rahat, kolay ve zevkli hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeni doğan kızını görmek yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yetim kızı görmek neşeleneceğine, rızkının da hiçbir zaman kesilmeyeceğine, başarısının arttıkça doğru orantılı olarak getiri sağlayacağına delalet eder.

Rüyada yetişkin kızını görmek uzun bir süre yolunda engeller olmadan yürüyeceğine, mutluluğunu çoğaltacağına, ruhunun da güzelleşeceğine yorulur.

Rüyada yörük kızı görmek yardıma muhtaç kimselere elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına, garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, uzun yıllar boyunca huzur ve mutluluk için bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada zengin kızı görmek maddi durum kötü ise zengin olunacağına, malının ve parasının artacağına, hastalıkların şifa bulacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ufuk

Merhaba annem rüyasında görümcesinin oğlunun kız kaçırdığını görüyor.kızın kaçtığı insan evli ve rüyada kaçtığı insanın ölmüş anne babasıda orada oluyor. Kız kaçtığı insanı istemediğini söylüyor, anneme feryat figan edip senin oğlunla evlenmek istiyorum diyor. Kızın istediği insanda evli.

Candogan

Merhaba!
Evimizin olduğu sıra da bakkal, berber, terzi var. Rüyam da tam terziye gidiyormuşum . Kuaförün önünden geçerken, terzinin önün de bir kız geçerken gördüm daha önce sadece resmini gördüğüm bi kız. Ben de gerçekte bi kaza geçirdim, suan bacağım güçsüz olduğu için sekiyorum şimdilik , rüyamda da kız beni sekerken görüyor, bana bakıyor ben de istemsizce utanıyorum. Beni ilk defa gerçekte görüyor ve sekerken görüyor diye.