Rüyada Kızı Kardeşi Görmek

Rüyada kızı kardeşi görmek ferahlığa çıkacağına ve hem iş hayatında hem aile hayatında çok iyi ve hayırlı mevkilere geleceğine, işte kazanılan büyük bir zaferin bir parçası olacağına, yerinde yaptığı hamlelerin çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine, şifa bulacağına, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni iş kollarına girileceğine, tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine, mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kızı kardeşi görmek gösterilecek olan sabır ve azim ile bir işten çok iyi kazanç elde edileceğine, müjdeli bir haber alacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine, kısa süre içinde işlerinin açılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kişinin her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine, toplumda suçlu, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceği işler yapmayacağına, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiği kızın kardeşini görmek dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, sıkıntılarından kurtulup iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanarak adından çok söz ettireceğine işaret eder.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin yapacağı her yeni işin kendisine hayır ve uğur getireceğine, hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine, hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, işinde çok büyük bereket göreceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meysera

Gününüz aydın olsun inşallah , rüyamda en küçük kizkardeşim bana ait eşyalarimi sobaya koymuştu yakmak için , bende bunu gorunce hayalkirikligi yaşadım , neden diye düşünüp, çok üzülüp cok acı çekiyordum. Neden bu öfke ve acımasızlık diye, yuregimde acı hissediyordum.ruyamin hayirli yorumunu istiyorum sizden .

Meysera

Çok teşekkür ediyorum.

Zeynep

Merhaba rüyamda yeni doğmuş kız kardeş gördüm çok seviyordum gerçek hayatta bu imkansız annem yaşlı 🙂 rüyamın yorumu nedir teşekkürler

Muhabbet

Rüyamda kiz kardesim sevdigim adamla nisanlanmis annem bunu bana söylüyor bende kardesimin evli oldugunu söyluyorum gercektede bacim evli sonra rüyamda enistem geliyor bacimin yanina ben enisteme küfür ediyorum ve cocuklarimi iki oglumu alip annemin eviden kaciyorum rüyamda cocuklarm kücüktü gercekte ogullarm büyük ben polizi aradim enistem bize zarar veremedi yanliz benim kücük oglumu enistem kolunu kirdi poliz geldi biz almanyada yasiyoruz Bu rüyayida almanyada gördüm