Rüyada Tünele Girmek

Rüyada tünele girmek hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine, son zamanlarda yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, sevindirici haberler alacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına ve hasret giderileceğine, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine, sevdiği kimseden hayır göreceğine inanılır.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, geldiği noktada kalmanın yollarını bulacağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, uzun soluklu ve keyifli bir yolculuğa çıkılacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, herhangi bir sorun karşısında işi bilen birisine danışılacağına rivayet eder.

Rüyada arabayla tünele girmek sevdiği insanla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, iyi geçineceğine, yaptığı iş ile anılır olacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, günlerinin güzelleşeceğine rivayet eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, çok sevilen ve sayılan biri haline geleceğine, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, büyük başarılar kazanıp kendisini ispat etme şansı bulacağına, istediği kadar çocuğun Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, girilecek bir yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine alamet eder.

Rüyada dar tünele girmek kendisini üst bir mevkiye ve zenginliğe götürecek yolu izleyeceğine, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, güzel bir evlilik yaşanacağına, yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin çok güzel ve hayırlı bir şekilde bir sorunun ortadan kaldırılması ile iş yerinde büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşanacağına ve çok güzel ve huzurlu günlerin görüleceğine, kafasını yastığa rahat koyacağına, yaşadığı bir kötü olay sonrasında yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada karanlık tünele girmek alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, ruhsal olarak olumlu bir halde olunacağına, mutluluk dolu haberler alınacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, huzura kavuşacağına, herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada korku tüneline girmek yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, dostları ve sevdikleri ile güzel vakit geçireceklerine, kadim dostları ile eskileri yad edeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, kendisini mutlu ve keyifli hissedeceğine, iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre ticarette ilerleyeceğine, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, sıkıntılardan kurtulmaya, geleceğinin parlak olacağına, bir dostunun tavsiyesi ile içinden çıkılmaz hallerden kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada trenle tünele girmek mutlu olunacağına, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına, bulacağı pratik çözümler ile sorunlarını ortadan kaldıracağına, karşılaşacağı her türlü haksızlıkla ömrünün sonuna kadar mücadele edeceğine, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, sorunların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine, geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine, kazancın artacağına, sevilen ve saygı duyulan kişilerden her başı sıkıştığında yardım alınabileceğine, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments