Rüyada Kızı Olmuş Görmek

Rüyada kızı olmuş görmek hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına, ruhsal olarak olumlu bir halde olunacağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, aklındaki hayalleri değer verdiği kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına inanılmaktadır.

Tabirciye göre rüyayı görenin iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, hayırlı bir döneme girileceğine, yakın akrabalarına iş imkanları sunacağına, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, melanetin, uğursuzluğun, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada abimin kızı olduğunu görmek makam sahibi olacağına, haneye bolluk ve bereketin dolacağına, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine, kazanılan paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada akrabanın kızı olduğunu görmek dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, insanları hak yoluna çağıracağına, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, duygusal olarak kendisini kötü hisseden bir arkadaşının yarasını saracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada amcanın kızı olduğunu görmek işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyim yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, hem maddi hem de manevi anlamda ferahlayacağına, uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi beklediği bir projeyi yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, para sıkıntısı olmadan, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine delalet eder.

Rüyada annemin kızı olduğunu görmek yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kalkacağına, elinin bollaşacağına, zengin olunacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için gelirinin bir kısmını harcayacağına, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, sevinçli haberler alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada babanın kızı olduğunu görmek zenginliğinin her geçen gün artacağına, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine, üzerinde kafa yorduğu bir düşünceyi hayata geçireceğine, kasasının ağırlaşacağına yorulur.

Rüyada başbakanın kızı olduğunu görmek bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, bir olayda masumluğunu ispat edeceğine, heyecanlanacağına, değer verdiği kişilere maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, aile bireyleri ile gönül birliği edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada büyük kızı olduğunu görmek para biriktirebileceğine, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, endişelerin biteceğine, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, içinde uhde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına delalet eder.

Rüyada çirkin kızı olduğunu görmek üçüncü gözünün açılacağına, sevinçli haberlerin alınacağına, malların çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cumhurbaşkanın kızı olduğunu görmek dertlerinin biteceğine, sağlığının yerine geleceğine, dileklerinin kabul olacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, aklındaki hayalleri değer verdiği kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine inanılır.

Rüyada dayının kızı olduğunu görmek kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, kazancın daha da artacağına, gönlünce harcama yapmasına, büyük bir gelir toplayacağına, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada deniz kızı olduğunu görmek yeni bir yol tutulacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, önceki zararın telafi edileceğine, çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, geleceğe dair planlar yapacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına inanılır.

Rüyada dördüz kızı olduğunu görmek sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, kendisinde uzakta yaşayan sevdiklerinin yaşayacağı hayırlı olayları duyacağına, gelecek zamanlarda kötü durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, diğer insanların dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada düşmanının kızı olduğunu görmek eğitim ve iş hayatında çok üst kademelere çıkacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, çalışmalarının takdir edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada eltimin kızı olduğunu görmek yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine örnek olacağına, herkesin gönlünü kazanacak hayırlı bir iş yapacağına, aile hayatında sevinileceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi fayda elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada engelli kızının olduğunu görmek ekonomik gücün çoğalacağına, rahatlığa kavuşacağına, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, işlerinde verimin artacağına, yardıma muhtaç kimselere elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına, geleceğinin güzel ve hayırlı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada esmer kızın olduğunu görmek girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, çok saygın bir kişi olacağına, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa karşı savaşıp galip geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gelinin kızı olduğunu görmek alacağı başarılar sayesinde çok daha iyi kazançlar elde edeceğine, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına, ters giden durumların düzeltileceğine, elinin bolluğa kavuşacağına, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına alamet eder.

Rüyada güzel kızı olduğunu görmek herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, sevindirici olaylar yaşayacağına, gelmek istediği noktalara geleceğine, stresten ve sinirden uzak bir hayat seçeceğine ve kendisine çok iyi baktığı, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına delalettir.

Rüyada halamın kızı olduğunu görmek bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına, sabırla aşılan bir süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına, zor da olsa bazı kararlar vereceğine, yakın bir zaman önce evlendiği ve yuvasında çok mutlu olduğu bir kişi sayesinde çok zahmet çekmeden ve daha fazla üzülmeden sorunlarından kurtulacağına, acılarının dineceğine, şansın ve istikbalin açık olduğuna inanılır.

Rüyada hamile görümcenin kızı olacağını görmek geleceğinizin güzel olacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine ve olumlu hal ve tavırları ile çevresindekilere de neşe saçacağına, dini bütün bir eşe sahip olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hamilenin kızı olduğunu görmek hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, her istediğini elde edeceğine, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ikinci kızı olduğunu görmek çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, maddi ve manevi olarak destek göreceğine, hayatını değiştirecek bazı kararlar vererek kendisini geleceğe taşıyacak çalışmalara gireceğine, rahatının ve keyfinin yerinde olacağına, kurulu düzeninin olacağına, gittikçe azalan işlerin ve kazancın günden güne daha da artacağına inanılır.

Rüyada kayınvalidenin kızı olduğunu görmek hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kocasının kızı olduğunu görmek kötü duygularını yeneceğine, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına, hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine, para ve mutluluk konusunda hiç sıkıntı çekmeden, huzurlu, sağlıklı bir hayat süreceğine, sonu hayırlı olacak bir izdivaca alamet etmektedir.

Rüyada komşunun kızı olduğunu görmek çok sevilen ve sayılan biri haline geleceğine, zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine, düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine inanılır.

Rüyada kralın kızı olduğunu görmek uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, kar sağlayacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, yeni çalışmalar ortaya koyacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada küçük kızı olduğunu görmek ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına, yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, aile bireylerinden birinin vereceği destek ile çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kuzenimin kızı olduğunu görmek şansının ve bahtının açılacağına, yükünün hafifleyeceğine, özlem gidereceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, hayatının bayram yeri gibi neşeli ve keyif içinde geçeceğine, inancını, umudunu ve gücünü yitirmeyeceğine, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine delalettir.

Rüyada oğlunun kızı olduğunu görmek şansın ve istikbalin açık olduğuna, örnek, saygı değer, sözü dinlenir, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine, ailesini ve kendisini korumak için her zamankinden daha dikkatli olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada padişah kızı olduğunu görmek yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, sıkıntılarına ve sorunlarına çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, huzurlu ve sakin bir yaşama, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada peygamber efendimizin kızı olduğunu görmek işlerinin kısa zamanda açılacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşmadan işlerini yürüteceğine, sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada peygamber kızı olduğunu görmek büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, başkalarının gözünde güzel olmak ve değerli bulunmak için çaba harcanacağına, para sahibi olacağına, hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine yorulur.

Rüyada sarışın kızı olduğunu görmek sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, hayırlı haberler getireceğine, etrafında dolanan kara bulutlardan kurtulup rahat ve derin bir nefes alacağına, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevdiği adamdan kızı olduğunu görmek sıkıntıların ve sorunların çözümü için çeşitli adımlar atacağına, çok sevinçli olaylar yaşayacağına, kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada teyzenin kızı olduğunu görmek hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, yardım isteyen insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına, maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, eline geçecek yüklü miktarda bir parayı hayır getirecek işler için kullanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine inanılır.

Rüyada üç kızı olduğunu görmek sıhhat ve huzur bulacağına, mutlu ve sağlıklı olacağına, kendisini daha rahat hissedeceğine, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, candan sevdiği bir dostunun borçlarından kurtulmasına yardımcı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada üvey kızının olduğunu görmek kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, kazancında bereketin artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yakının kızı olduğunu görmek fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, gireceği her işte çok büyük başarılar kazanacağına ve adından sıkça söz ettireceğine, adaletin geleceğine ve kişinin de bu hayırlı gelişmeler sayesinde huzurlu ve mutlu olacağına, sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine alamet eder.

Rüyada yeğeninin kızı olduğunu görmek iş hayatı ile ilgili bir ortaklık kurulacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, ailesi ile rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada yengenin kızı olduğunu görmek maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, rahat ettirecek bir işe girileceğine, bulunduğu durumdan çok memnun olacağına, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, bedeninin şifaya kavuşacağına, yaptığı işlerle adının yürüyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yetişkin kızı olduğunu görmek sorunlarını gidereceğine, bazı kötü olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, etrafında dönen uğursuzluğun ortadan kalkacağına, işlerin çok kolay şekilde yürüyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mesnevi

Rüyamda kızım olmuş. Kundakta değil bir yaşlarında oturur vaziyette. Akrabalarla arkadaşlarla isim koymaya çalışıyoruz. Önerilen isimleri beğenmiyorum ortak bir karar alamıyoruz ve isim koymayı erteliyoruz.

Burak

Öncelikle merhabalar
Ben rüyamda toprak veya çamurlu yoldan annemle birlikte yürüyordum yürüdüğümüz yolun sol üst tarafımızda yeşillik bayır tarzında bir yer vardı demir çitlerin arkası da mezarlıktı esmer simsiyah saçlı bir kız çocuğu o yeşil Bayıra doğru koşmaya başladı üstünde pembe eşofman sırt çantası saçları at kuyruğu ve bir kazak vardı üstünde annemde Hatice gel kızım buraya dedi sonra o 10-12 yaşlarındaki kız çocuğu bana bakarak boynunu büktü baktı gözleri dolmuştu bu rüyanın anlamı?

Özgür Özgür

Rüyamda iki kız çocuklu genç ve güzel dul bir bayanla evlenmişim, Küçük kızla 2 veya 3 yaşlarında kızla zaman ilgileniyorum, çocuğa bakıyorum.