Rüyada Kızım Olacağını Söylemek

Rüyada kızım olacağını söylemek deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, maddi anlamda rahatlık göreceğine, karamsarlığından ve umutsuzluğundan kurtulacağına, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu kitabına göre kendisine daha uygun ve rahat edebileceği bir hayat kuracağına, sorunların aşılacağına, iş hayatında yaşanan bazı başarılar sayesinde sahip olunan mevkinin daha da sağlama alınacağına, ailesinin tüm sıkıntılarda kişiye yardım edeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada kızım olacağını söylemek evine bereket geleceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına çözüme ulaşacağına, işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine, sevdiği kişilerin darda ve zorda kaldıklarını hiç görmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre herkes tarafından saygı göreceğine, uğradığı zararları telafi edeceğine, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük kazanım ve sevinç yaşanılacağına, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kızım olacağını söylemek sağlık sorunları ile uğraşan bir akrabaya yardımcı olunacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, büyük bir projeye girileceğine, elinin darda kalmayacağına, işinde başarılı olacağına, kendisine gelen güzel bir teklifi kabul edeceğine, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine delalettir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kimsenin çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, kazancını katbekat arttıracağına, terfi edeceğine, yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına, güzel bir evliliğe, daha çok kazanacağına, dünya malı elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments