Rüyada Kızını Ölümden Kurtarmak

Rüyada kızını ölümden kurtarmak ruhsal korkularından arınacağına, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, karanlıkların aydınlanacağına, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, zarar etme riskini en aza indireceğine, yalancı bir kişi ile istemeden kurulan bir ortaklığın zarar görmeden bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, düşmanların çok üzüleceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, daha fazla kazanç elde edebileceği yolları keşfedeceğine, insanlara yol göstereceğine delalettir.

Rüyada kızını ölümden kurtarmak ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine, hayallerini gerçekleştireceğine, hedeflerine ulaşacağına, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, güzel gelişmelerin iş hayatına da yansıyacağına, iş hayatının gün geçtikçe daha iyi olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, daha büyük saygınlık kazanılacağına, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin kızı ölümden kurtarmak her istediğini elde edeceğine, huzurlu ve sakin bir yaşama, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine, işini büyütmek için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına, eline yüklü miktarda para geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibinin çok uzun zamandan beri sonuç beklenen bir yerden en kısa zamanda hayırlı ve olumlu haber alınacağına, stresini üzerinden atarak enerjisini artıracağına, kendini bilerek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine, keyif duyacağına, parasının her zaman bereketli olacağına alamet etmektedir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Kızını Ölümden Kurtarmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Merhaba iyi günler ben ağır sanayi fabrikasında çalışıyorum.calistigim yerde içi alev dolu kazanlar var . Fırına demir yardımıyla vurulur fırından mal kazana akar.simdi rüyama geçeyim.fabrijaya eşim çocuğum gelmiş oluyor eşim odam da otururken kızımla aşağıda top oynuyoruz bı anda kızımın topu alevin olduğu kazanın oraya gidiyor ve kızım da arkasından koşuyor ben kızımı yakalamak için koşarken kızım kazanın ortasında fırını açan adamların demirine tutunuyor ve altında kazan var düşmesi an meselesi bı hücumla kızımı kollarından tutup alıyorum sanki hayatımın sınavıydı bu kalbim hala yerinden çıkacak gibi sizce anlamı nedir

    • Sevgili Samet,
      Rüyada fabrikada alev dolu kazana düşecekken kızını tutup ölümden kurtardığını görmek rüyayı görenin kaybettikten sonra elde ettiği şansa, çözümlere ve özürlere işaret eder. Rüya, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına; sağlık sorunlarının kısa vadede biteceğine, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına; küçük bir atışma yaptığı bir arkadaşıyla özürlerin ardından her şeyin düzeleceğine ve aranın yine eskisi gibi olacağına işarettir.
      Rüyanız Gündüz Niyetine yolunuza ışık olsun…

Rüyanı Tabir Edelim