Rüyada Kızını Yeşil Elbiseyle Görmek

Rüyada kızını yeşil elbiseyle görmek tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, arzularına kavuşacağına, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, çok huzurlu bir döneme gireceğine, rahatının, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına yorulur.

Rüyada kızını yeşil elbiseyle görmek engel olan insanlara rağmen mutlu bir hayat sürüleceğine, sadece kendisine faydalı olmakla kalmayıp, başta ailesi, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine, uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeye yakında kavuşacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine, hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine, başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine delalet eder.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin iyiliklerin çorap söküğü gibi geleceğine ve kişinin eski gücüne, inancına, kudretine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin olmayacağına, sorunların eş dost ve akrabalar yardımıyla aşılacağına, keyfinin ve ağız tadının sürekli olacağına tabir olunur.

Rüyada annenin kızını yeşil elbiseyle görmek tövbelerinin Allah katında karşılık göreceğine, herkesin inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, ana babasının bir dediklerini iki etmeden, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, variyet sahibi olacağına, parasal ferahlığa çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, imkân sahibi olacağına, rızkının bollaşacağına, kötü işlere girmeyeceğine, dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine, insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine, çeşitli iş denemeleri sonunda en uygun işe karar vereceğine işarettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elif

S a rüyamda bir davet var davette kalabalık insanlar var hepsi tanıdık , ben orda hamileyim cinsiyetin ne olacağını merak ediyorum bir yandanda kaşık ve pasta dağıtıyorum. Sonra bir bakıyorum benim küçük kızımın üzerinde açık yeşil çok güzel bir tesettür elbise var, kızım ayni renk yeşil kumaşlar içinde fotoğraf çektiriyor. Oradaki herkes kızımın fotoğrafını cekiyor ben de gururlanıp çekiyorum.