Rüyada Kızının Doğum Gününü Görmek

Rüyada kızının doğum gününü görmek gözlerinin mutluluktan parlayacağına, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına ve onunla mutlu olacağına, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, yaptığı hatalardan dolayı çektiği üzüntüye ve kırdığı kalpleri kazanmak için çabalayacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı görenin kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına, düşmanlarını bile affedeceğine, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, kendisini çok huzurlu hissedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kızının doğum gününü görmek sahip olacağı zenginlik sayesinde çok büyük bir huzura kavuşacağına, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına, herkesin desteğinin alınacağına, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına, dileklerinin gerçekleşeceğine, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, hayattan beklediklerini er ya da geç elde edeceğine, sorun yaratan bazı davranışların terk edileceğine, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin kızın doğum gününü görmek yükseleceğine, sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına, eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine, ihtiyaçlarını giderebileceğine, sorunlarla baş eden tanıdıklarını yalnız bırakmayacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına, hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına, borçların kısa sürede kapanacağına, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fadime

Kızım için doğum günü pastası tasarlıyordum, nasıl yapsam barbili falan mı diye, sonra hiç bilmediğim bir evdeymişim kendi evimmiş ama, eski günlerdeki gibi ölmüş babam annem gelmiş ve alışverişe gidiyorlar. Bende onlara siz gelene kadar ben yaparım pastayı diyorum. Kapıdan uğurluyorum

Sema

Rüyamda evli kızımın düğün hazırlığı vardı elimde gelinliği katlamistim evdeki elbiselerini toplamaya çalışıyor dum pasta yaptırmaya çalışıyorum ama pastaya benzemiyor kesilmiş düz beyaz

Sema

Teşekkür ederim