Rüyada Kızla Gülüşmek

Rüyada kızla gülüşmek elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, ticarette yaşanacak başarıya ve hayırlı kazanca, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, zorlukların giderileceğine, düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine inanılır.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kızla gülüşmek işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, imkânlarının çoğalacağına, güzel bir haber almaya, ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, şansının açılacağına, işlerinin yoluna gireceğine, beklenmedik kapıların açılmasına, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, uzunca bir süre boyunca kendisini insanlara ilim irfan öğretmek için adayacağına, lükse ve konfora kavuşacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kızla gülüşmek dertlerinin bitip huzura ereceğine, hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, her geçen gün başarılarının artacağına, yeni bir sosyal hayata adıma atacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, hasta kişilerin eskisi gibi sıhhatlerinin iyi olacağına, küçük işlere sermaye harcayıp güzel kazanç elde edeceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, hayal ettiği ve uzun zamandan beri istediği şeylere kısa sürede iyi bir şekilde kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments