Rüyada Klavye Almak

Rüyada klavye almak eline daha fazla gelir geçeceğine, gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, en çetin zorlukların aşılacağına, gönlünce bir hayata kavuşacağına, malının, parasının ve makamının artacağına, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına delalettir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin işlerinde atılıma geçeceğine, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, kendi ayaklarının üstünde durmayı, tek başına ailesini geçindirmeyi ve kimseden destek almadan, çalışarak, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına, ticaretinin bozulmayacağına, yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına bunun sonucunda meyvelerini toplayacağına, sağlığının ve ağız tadının hep yerinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada klavye almak hasta kişilerin eskisi gibi sıhhatlerinin iyi olacağına, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, hayır duaları alacağına, rüya sahibine dua edileceğine, işiyle nam salacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin sevdiği birinin ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, sevdiklerine hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeni klavye almak uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, başarılara yeni başarılar katılacağına, küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kimsenin maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, üzüntülü ve sıkıntılı durumların el birliği ile ortadan kaldırılacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments