Rüyada Kocanı Başkasıyla Evlenirken Görmek

Rüyada kocanı başkasıyla evlenirken görmek birikim yapma fırsatı elde edeceğine, sorumlulukların yerine getirileceğine, ailesini gururlandıracağına, hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, büyük oranda kazanç elde edeceğine, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre endişelerin son bulacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, siparişlerinin çoğalacağına, borçlarını kolayca ödeyeceğine, herkes tarafından takdir göreceğine alamet eder.

Rüyada kadın kocasının başkasıyla evlendiğini görmek yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, zahmetli işlerin kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, kurulacak olan bir ortaklığın çok mutlu ettirecek bir gelişmeye ve ferahlığa kapı açacağına, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına inanılır.

Rüyada ölen kocanın başkasıyla evlendiğini görmek kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, mutluluk verici olayların yaşanacağına, aile hayatında çok güzel haberler alacağına, hayırlı bir evlilik yapılacağına, işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine delalet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin kendisini de, ailesini de kötülüklerden uzak tutacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, kısmetinin açılacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, kolay yoldan gelir elde edeceğine, çok iyi günler göreceğine sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına delalet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nazan

Rüyamda kocam eltim ile nikahlanmış oluyor.Yani üzerime kuma getirmiş gibi bir evlilik. Hatta yine kuzeninin eşi ile de aynı zamanda evli olmuş oluyor, onu soruyor o gece o da iyi kadın diyor. Eltim ile evlendikleri gece yataklarını hazırlıyorum kıyafetlerini hazırlıyorum biz odadan çıkınca beraber olacaklar heyecanla ikisi de beraber olmayı bekliyor. Ve bütün bunları ben yapıyorum ben hazırlıyorum. Öpüştüklerini duyuyorum bir an önce çıkın beraber olalım diye bekliyorlar. Çok kötü hissettim

Yasemin

Rüyamda eşimin kendi köyünde bir komşunun kızıyla sözlenip düğün hazırlığı yaparken bende yüklü bir şekilde 300bin TL ye yakın para biriktiriyorum ki şehirden ev almak için eşimin evleneceğini öğrenince düğünün olmaması için çok çabalıyorum ama eşim bir şekilde evlenmek için çabalarken evleneceği kızın kız kardeşi ile konuşuyordum yalvarıyorum kıza evlen mesin diye ama eşim bana enğel oluyordu her seferinde o şekil büyük bir terle uyandım…

Muhsine Gül

Selamınaleyküm . Ben evli 3 çocuk sahibi bir anneyim. Eşim başka biriyle evlenmişti. Sordum dedim neden gidip evlendin, bana dedi ki arkadaşlarım bulmuştu. bende çok sinirlenmiştim uyandığım zaman hala sinirliydim. nedir acaba bunun yorumu

sena bugdacı

selam ben akşam rüyamda mahallemizde ki düğün salonunu gördüm. Düğün salonunun kapısında eşimin ve başka bir kadının isminin yazılı olduğunu gördüm. Merak edip içeri girdim. Bir baktım kocamın başkasıyla evlendiğini gördüm. Hem de evlendiği kişi eski sevgilisiymiş. Kocamın annesi babası kadına bilezik takıyordu. Ben üzüntüden ağlamaya başladım. Kocam yanıma geldi seni artık sevmiyorum dedi. Öyle etkilendim ki uyandım hala etkisindeyim. Kocanın başka biriyle evlenmesi rüyada ne anlama geliyor. Gördüğüm en hoş olamayan rüyaydı bu