Rüyada Kocanın Komşuyla Aldatması

Rüyada kocanın komşuyla aldatması kimseye muhtaç olmadan, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, hoşlandığı kişiye onu sevdiğini söyleyeceğine delalettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin sorunları, musibetleri, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına, övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine, rakiplerin üzüntü duyulacağı gelişmelerin yaşanacağına, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, işlerine bereketin ve verimin hasıl olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kocanın komşuyla aldatması istediği kadar kazanca ve mala sahip olacağına, hayırlı adımlar atılacağına, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, endişelerin yerini mutluluğa bırakacağına, çalışmaların ve projelerin terfi yolu açacağına, doğruluktan ve hak yolundan ayrılmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin kazancının günden güne artacağına, kendisinin faydasına çalıştığını sandığı bir kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, iş hayatında kendi işini kuracağına, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya başlanacağına, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, hayır duaları alacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kocanın komşuyla aldatması bir koyduğu işten üç alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacağı bir hayat süreceğine, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına inanılır.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin tam anlamıyla çok büyük bir rahata erileceğine ve çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, maddi sıkıntılarının sona ereceğine, rakibi karşısında çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, gereksiz olarak görülen harcamaların kesileceğine alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hilal Gül

Merhaba rüyamda kocamın komşum ile gözlerimin önünde beni aldattığını, ona ilgi gösterdiğini gördüm. Komşu hemen kapı karşı olan eski komşum. Aklımdan karşı kapıyı çalıp kocasına şikayet etmeyi düşündüm ama yapmadım.

Gül

Merhabalar bu gece rüyamda eşimin beni aldattığını fakat inkar ettiğini hatta bana sarıldığını gordum gitme diye fakat sonunda hemen pes ediyordu ben bı başka erkeğin arabasına bindim sonrasında onuda başka bir kadınla gelinlik giyen bir kadın la Elele gördüm birdahada karsılasamadım kocamla