Rüyada Kocasını Yakışıklı Görmek

Rüyada kocasını yakışıklı görmek ayrılmış olanların kavuşacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına ve çevresindeki yardıma muhtaç kimselere el uzatacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin ev içinde de gelirin artması sonucunda mutluluk rüzgarları eseceğine, masa başı bir işe girileceğine, iyi giden iş yaşantısının özel hayatına ve aile yaşamına da olumlu yönde yansıyacağına, kişinin afiyette kalacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kocasını yakışıklı görmek verilecek olan kararları tek başına vereceğine ve daha iyi bir hale geleceğine, inancını ve kendine olan güvenini bir an olsun kaybetmemesi sayesinde hayallerine, umutlarına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına delalettir.

Rüya ansiklopedisine göre üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, herkesi doğru yola çağıracağına, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, doğru, akıllı, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına alamettir.

Rüyada eski kocasını yakışıklı görmek tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, kendisi için isabetli kararlar alacağına, başarılarının devamının geleceğine, rızkın günden güne genişleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, aile üyelerinin birbirleriyle açıkça konuşmadıkları bir konuda sıkıntı yaşansa da sonucun tatlıya bağlanacağına, güzel fırsatların elde edileceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına, kişiliğiyle dikkat çekeceğine, küslerin ve dargınların barışacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments