Rüyada Kocaya Sitem Etmek

Rüyada kocaya sitem etmek iş konusunda büyük paralar kazandıracak girişimlerde bulunulacağına, işlerini çok kazançlı bir şekilde gerçekleştireceğine, problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, alacağı bir destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, işinde itibar edineceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına yorulur.

Rüya tabiri kitabına göre zor durumda kalınan bir dönemin son bulacağına, yaşadığı zor günleri geride bırakıp, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, birikimlerini işine yatırarak daha da zengin biri olacağına, çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, daha kıymet bilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada kocaya sitem etmek hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, çalışkanlığının ve azminin karşılığını işinde terfi ettirilerek alacağına, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, en yakın arkadaşı ile aralarından su sızmayacağına, mutluluğunun artacağına, hoşlandığı kişiye içini açmaya karar vereceğine tabir olunur.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin hayırlı olarak gelecek haber ile çok hızlı bir şekilde işe koyulacağına, rahat erileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, içinde uhde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına, kazançlı bir işin başına geçirileceğine, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski kocaya sitem etmek daha dikkat çeken ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, maharetli bir kişi ile evlenileceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkmayacak bir şekilde kaybolacağına, gayrimenkul işine girileceğine, harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına, makamının ve ününün artacağına, aile içerisinde herkesin istediği şeye kavuşacağına, aile bireyleri arasındaki bağın her geçen daha sağlam bir hal alacağına ve çok mutlu, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşenur

Merhabalar rüyamda eşime annesinin yanında sitem ediyordum benimle ilgilenmiyorsun değer vermiyorsun görmezden geliyorsun konuşmuyorsun diye sürekli suçluyordum ve yaşantımızda da öyle bir sorun olunca asla konuşmasa üstüne gitmez hep sessiz kalır

Yanildim

Rüyamda eşime bana neden değer vermiyorsun görmezden geliyorsun bana haksızlık yapıyorsun yapma yeter dedim oda inkar ediyordu ama gerçek hayatta beni ihmal etmesi görmezden gelmesi var ve sabalh uyandığımda beni aldatmasina yine Sait oldum.

Hatice

Rüyamda eşime beni dövdüğü için sitem ettim ne mutluluk ne özgüven bıraktın dedim gerçekte de dövmüştü kendimi çok mutsuz ve bunalımda hissediyorum