Rüyada Kola Yılan Dolanması

Rüyada kola yılan dolanması ekmeğinin azalmayacağına, ihtiyaçlarını karşılamakta hiç sıkıntı çekmeyeceğine, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, iş ile ilgili gelişmelerin kişinin rahat bir hayat yaşamasına neden olacağına alamettir.

Rüyanın tabirine göre sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına, kazancının günbegün artacağına, hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına, zorlukları atlatacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, inancı doğrultusunda hareket eden ve ölmüşlerinin arkasından duasını esirgemeyen, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına delalet eder.

Rüyada sağ koluna yılan dolanması gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, makamını garantileyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına, bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına, adım atılacak işte aile bireylerinden destek göreceğine alamet eder.

Rüyada sol kola yılan dolanması sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, kazanılan paranın artacağına, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, birçok yeni bağlantı kurulacağına, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine işaret etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nur

Rüyamda sol elimle tuttuğum kahverengi büyük bir yılanın koluma dolandığını ardından kolumu ısırdığını ve kolumda 2 diş izi kaldığını gördüm. Fakat ısırılmış olan kolumdan hiçbir acı ve hiçbir korku hissetmiyordum. Çok sakin ve soğukkanlıydım. Yılan beni ısırdıktan sonra baygınlık geçirir gibi oldu.

Elif

Ruyamda bir yolda yürüyordum kardeşimde yanımdaydı bir sürü yılan vardı her yerde sol koluma sarılınca ben atmaya çalışıyordum attım sonra bir tane yapisti artık onu atamadım köyü yeşildi kardeşimde yardım etmedi et diyince. Bu ne anlama gelir