Rüyada Koltuğa İşediğini Görmek

Rüyada koltuğa işediğini görmek herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına, kazanılan paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine, daha iyi ve daha farklı çalışmalar yapmaya devam edileceğine, neşesinin yerine geleceğine, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, sevincinin sabun köpüğü gibi sönmeyip, ömür boyu devam edeceğine işarettir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin yeni ve isabetli adımlar atılacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, borçlarının azalacağına, yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına, bekar bir kadın için hayırlı bir erkek ile evleneceğine, hayırlı ve güzel haberler alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada koltuğa işediğini görmek rahatının yerine geleceğine, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, işlerinde kara geçeceğine, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, işini büyüteceğine, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin elinin bollaşacağına, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, hak yolunda devam edeceğine, ailesini ve sevdiklerinin hayallerini de gerçekleştirme fırsatı sunacağına, son günlerdeki şanssızlığının ortadan kalkacağına, çok daha iyi günler göreceğine rivayet eder.

Rüyada çocuğun koltuğa işediğini görmek zahmet verecek işlerin sona ereceğine, istenen her şeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, hep başarılı işler yapacağına, uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına, kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına, artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına delalet eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atacağına, eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine rivayet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Deniz

Rüyamda ablamın evine misafirliğe gittiğimi ve ablamın gelmesiyle idrarımı tutamayıp otururken koltuğa yapmaya başladığımı gördüm. Hayrolsun inşallah ama böyle bi idrar yapma şekli olamaz. Litrelerce yapıyodum ve idrarım direkt olarak koltuk altından zemine ve halıya doğru yönelmişti ablam elinde bi havluyla geliyo ne yapıyosun bu yeni değil koku da sarmış daha önce de yapmışsın diyip gözlerime bakıyodu. Utancımdan karşılık bile veremiyodum. Sizce neye yorumlanır bu rüya yorumlarmsnz.