Rüyada Kolunun Acıdığını Görmek

Rüyada kolunun acıdığını görmek dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına, herkese eşit mesafede durup, eşit davranılacağına, çocuklar gibi şen olacağına, sorunların tatlıya bağlanacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine işaret eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, işlerin uzun süre boyunca karlı bir şekilde devam edeceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, başarılarının artacağına, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine yorumlanır.

Rüyada kolunun acıdığını görmek keyfinin yerine geleceğine, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, geleceğine düşünerek atacağı adımlarda istediği sonucu alacağına, Allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına, kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine delalettir.

Rüya anlamına göre sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, evi yoksa ev alacağına, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, sevdiği kişilerden birisi için maddi bir yükün altına gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sağ kolunun acıdığını görmek girilen bir yarışmadan para kazanılacağına, paraya ve mutluluğa kavuşacağına, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına, rüya sahibinin Allah katında muhterem biri olduğuna, kazancını doğru şekilde kullanacağına, variyeti ile herkesi kıskandıracağına yorulmaktadır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, eşler arasında büyük bir bağ kurulacağına, sorunların akıl yoluyla çözüleceğine, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments