Rüyada Kolye Görmek

Rüyada kolye görmek ticaretinin hızlanacağına, hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, rızkından ve gelirinden yana kısmetli olacağına, özlemlerini bitireceğine, yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, moral bulacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine delalet eder.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına, yüksek meblağlarda gelir sahibi olacağına, farklı iş ortaklıklarına gireceğine, kişinin hafifleyeceğine, maddi olarak yüksek konumlara erişeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ağaç kolye görmek yepyeni biri haline geleceğine, melanetin, uğursuzluğun, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına, önemli bir konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ahşap kolye görmek kısa süre içinde büyük maddi gelir elde edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına, karanlık geçen bir dönemin sona ereceğine alamettir.

Rüyada altın bileklik kolye görmek ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, hem huzuru, hem ağız tadını, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, doyasıya sefa süreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada altın kaplama kolye görmek başarının garantileneceğine, huzur içinde yaşayacağına, kişisel çatışmalardan vaz geçileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada altın set kolye görmek başarı ve zafer elde edecek kişi olacağına, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına, hayatında her açıdan farklılıklar olacağına yorumlanır.

Rüyada alyans kolye görmek fedakârlıklar yapacağına, yokluk ve fakirlik görmeyeceğine, sağlık problemleri yaşamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada antika kolye görmek tutuklu olan kimselerin beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, vaktinin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine alamet eder.

Rüyada at nalı kolye görmek başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, rakiplerin üzüntü duyulacağı gelişmelerin yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada atatürk kolyesi görmek hayırlı bir yoldan gidilmesi ile zor gibi görünen bir işin hızlı bir şekilde yapılacağına, sürekli kazanç elde edilip zarara uğranmayacağına, daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ayetli kolye görmek rızkın kesilmeyeceğine, sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine delalet eder.

Rüyada aynalı kolye görmek rahat yüzü göreceğine, engellerin aşılacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine, yalan söylemeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada aytaşı kolye görmek yalandan uzak durup, ruhsal korkularından arınacağına, kazancını arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, dünya hayatında huzurlu olmaya tabir olunur.

Rüyada bakır kolye görmek yaşadığı stres ve sinirden kurtularak çok kısa zamanda hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, yüzünün güleceğine, iş ve mekan değiştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başkasında kolye görmek daha lüks bir hayat yaşayacağına, farklı iş kollarına ulaşacağına, işlerin iyiye gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada baykuş kolyesi görmek sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, yeni bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada birden fazla kolye görmek işleyişe konulan bir planın çok büyük rahatlık sağlayacağına, kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına inanılır.

Rüyada bronz kolye görmek kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına, dünyevi hayatını garanti altına alacağına, geleceğe dair şimdiden yatırım yapacağına delalet eder.

Rüyada büyük kolye görmek hayat standardı ve kalitesi olarak kişinin dilediği gibi yaşamaya devam edeceğine, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, büyük sıkıntıları olmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada büyülü kolye görmek çocuklarına istediği geleceği hazırlamak için gerekli olan tüm fırsatlara sahip olacağına, aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına delalettir.

Rüyada cam kolye görmek çok farklı bir kişi olacağına, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, rızkın çoğalacağına yorulur.

Rüyada çelik kolye görmek huzurunun yerine geleceğine, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada çeşitli kolyeler görmek kısmetli kapıların açılacağına, çok mutlu olacağına, yeni bir eve taşınılacağına inanılır.

Rüyada çeyrekli kolye görmek mal mülk sahibi olunacağına, daha aydınlık bir geleceğe kavuşulacağına, illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çok kolye görmek variyeti ile herkesi kıskandıracağına, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına, çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine yorulur.

Rüyada çok sayıda kolye görmek kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, kafasının rahatlayarak, huzur dolu günler geçireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada dağılmış kolye görmek hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine, erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına alamet eder.

Rüyada dantel kolye görmek düşmana karşı mahcup olmayacağına, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, kudretli oluşu sayesinde etrafındaki kimselere destek olacağına yorulur.

Rüyada değerli kolye görmek maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine alamet eder.

Rüyada demir kolye görmek akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına, uykusuz ve mutsuz geçirdiği günlerin geride kalacağına, gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada deniz kabuğundan kolye görmek çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, içinin kıpır kıpır olacağına inanılmaktadır.

Rüyada deri kolye görmek maddi açıdan borçların ödeneceğine, çok büyük mutluluklar yaşatacak bazı adımlar atacağına, uzun bir süre yolunda engeller olmadan yürüyeceğine işarettir.

Rüyada dini kolye görmek başarılı bir kariyere sahip olunacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada dualı kolye görmek maddi açıdan büyük zarar edileceğine, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, yeni gireceği sosyal ortamlara alışma sürecinde hemen uyum sağlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada eflatun kolye görmek parasının ve canın güvende olacağına, hikmete kavuşacağına, huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına rivayet eder.

Rüyada erkek kolyesi görmek yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine tabir olunur.

Rüyada eski kolye görmek üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine, aldığı iyi eğitimi doğru firmalarda değerlendirme şansı bularak hayal ettiği kariyer için her türlü iyi şartı ele geçireceğine, olumlu gelişen olayların önünü açacağına tabir olunur.

Rüyada fildişi kolye görmek aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, ölen bir kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına inanılmaktadır.

Rüyada firuze kolye görmek hem itibar hem de kazanç elde edeceğine, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gerdanlık kolye görmek insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde atlatacağına, çok mutlu ve huzurlu olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gösterişli kolye görmek elinin bolluk ve bereket göreceğine, çevresindekilerin hayırlı bir kalabalık oluşturacaklarına ve kendisinin de o insan topluluğuna tabi olacağına, kurtuluş yollarına ulaşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gri kolye görmek çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, sevdiklerine güzel sözler sarf edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gül kolye görmek yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına, çok daha büyük bir çaba göstererek kariyer planında basamakları hızlı bir şekilde tırmanacağına, dileklerin Allah katında kabul göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada güneşli kolye görmek hayata yeniden sarılacağına, sevdiği kişilerin yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, ailesi tarafından çok sevileceğine delalet eder.

Rüyada haç işaretli kolye görmek mesleğinde uzmanlaşacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, el üstünde tutulacağına inanılmaktadır.

Rüyada hac kolye görmek kazandığı şeyleri hem kendi işleri için hem sevdiklerine yardım etmek için kullanacağına, yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada haçlı kolye görmek eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına, hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayacağına, her zaman rızkının bol olacağına yorulur.

Rüyada halka kolye görmek gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına işaret eder.

Rüyada hamile kadının kolye görmesi kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada hediye kolye görmek farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına işaret eder.

Rüyada hilal kolye görmek saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine, sevinçli haberler alınacağına, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine delalet eder.

Rüyada iğne oyası kolye görmek dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, hayatının güllük gülistanlık olacağına, evindeki huzurunun yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada imitasyon kolye görmek büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, gelecek zamanlarda kötü durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ip kolye görmek dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına alamet eder.

Rüyada isim yazan kolye görmek çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına delalettir.

Rüyada kabe kolyesi görmek çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, Allah’ın kendisine mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine, geçim kolaylığı yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kahverengi kolye görmek güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, hak yolundan ayrılmayacağına, eşi ile olan muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kalın kolye görmek yeni yatırımlar yapacağına, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına rivayet eder.

Rüyada kalp seklinde kolye görmek sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, yapılan bir evlilikten sonra oldukça mutlu olunacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine rivayet eder.

Rüyada kaplumbağa kolyesi görmek alacağı bir ödülün ya da terfinin işine dört elle sarılmasına vesile olacağına, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, alım gücünün artacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kararmış kolye görmek aile düzeninin bir gün değil ömür boyu süreceğine, çok büyük bir ferahlık duyacağına, zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine delalettir.

Rüyada karışık kolye görmek çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına, işindeki bereketin hanesine de yansıyacağına, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, toplum için faydalı işler yapacağına inanılmaktadır.

Rüyada karışmış kolye görmek yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kedi kolyesi görmek ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşacağına, kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine, kafasının rahat edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kilit kolye görmek günlerinin güzelleşeceğine, sevdiği kimseler ile uzun sohbetler edeceğine, etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada kırık kolye görmek toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine alamettir.

Rüyada kırılan kolye görmek herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, çalışılan firmanın atağa geçeceğine, yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına alamettir.

Rüyada kırmızı kolye görmek rızkın kesilmeyeceğine, çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, kaybettiği her şeye geri kavuşacağına işaret eder.

Rüyada kopan kolye görmek zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde bazı kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, çok iyi yerlere geleceğine, zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada küçük kolye görmek zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına, güzel haberler alınacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kurşun kolye görmek rakipleri ve düşmanları ile deyim yerindeyse göze göz, dişe diş savaşacağına, bazı kimselerden menfaat göreceğine, uzun zamandan beri tanış olunan birinden çok büyük bir yardım geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuş kolyesi görmek zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, yaşamın tadını doyasıya çıkaracak mali imkana sahip olacağına işaret eder.

Rüyada kuyumcuda kolye görmek kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına delalettir.

Rüyada lanetli kolye görmek aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, atılacak bir adımın birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına işaret etmektedir.

Rüyada mercan kolye görmek büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, işlerinde çok başarılı olacağına yorulur.

Rüyada meryem ana kolyesi görmek ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına, sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada metal kolye görmek işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına tabir olunur.

Rüyada mor kolye görmek ticaret sektörüne atılacağına, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada mücevher kolye görmek tatsız ve kötü durumlarla karşılaşmayacağına, başarılarının birbiri ardına gelip ne olduğunu anlayamayacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına alamet eder.

Rüyada nazar kolyesi görmek daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, sürekli kazanç elde edilip zarara uğranmayacağına, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına yorulur.

Rüyada örgü kolye görmek daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, bir üniversitede hoca olunacağına, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine alamettir.

Rüyada parıltılı kolye görmek aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına, dertlerinden arınacağına, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada parlayan kolye görmek yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz diken kişilerle dişe diş savaşacağına, geçim zorluğundan kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada paslanmış kolye görmek tarımla uğraşıyorsa bereketli bir dönem geçireceğine ve kazançta artış olacağına, kırgınlık yaşadığı birisi ile aradaki buzları eriteceğine, kazancının artacağına alamet eder.

Rüyada paslı kolye görmek uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, yokluğun biteceğine işarettir.

Rüyada pembe kolye görmek herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, aşık olacağına, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine alamettir.

Rüyada pırlantalı kolye görmek çalışmalarının takdir edileceğine, bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada rengarenk kolye görmek maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine, işlerinin istediği şekilde yürüyeceğine, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada reşat kolye görmek çok huzurlu, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına, çok farklı bir kişi olacağına alamettir.

Rüyada resimli kolye görmek atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, çok eğleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada saat kolye görmek herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına, yaşlanmayacağına ve enerjisini kaybetmeyeceğine, kazanç elde edileceğine alamet eder.

Rüyada safir kolye görmek sevinçli ve güzel olayların yaşanacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına yorumlanır.

Rüyada şahmeran kolye görmek geçim sıkıntısının biteceğine, gelecek zamanlarda aynı kötü durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, kudret sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada sahte kolye görmek hayatın mutluluk içinde geçeceğine, ülkenin çok konuştuğu hatta magazin haberlerine konu olacak bir kişi olunacak, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada sedef kolye görmek gelecek zamanlarda kötü durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, kısmetinin açık olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin kolyesini görmek sermaye yatırdığı ihalelerin ve üzerinde gece gündüz çalıştığı projelerinin kendisine hayır getireceğine, her gün yeni bir bilgi edinmekle kalmayıp, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine, iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye alamet eder.

Rüyada sihirli kolye görmek hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına, endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına yorulur.

Rüyada siyah kolye görmek ölmüşlerinin ruhlarına mevlit okutacağına, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, bazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sonsuzluk işareti olan kolye görmek arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine, çok önemli noktalara geleceğine, refaha erileceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan her şeye kavuşulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sonsuzluk kolyesi görmek büyük bir başarı göstereceği bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, eşlerin muhabbetinin artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada su damlası kolye görmek yeni bir hayata adım atılacağına, kazancın artacağına, Allah tarafından korunacağına işaret etmektedir.

Rüyada süslü kolye görmek kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına, çok üst mevkilere geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tahta kolye görmek sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, din konusunda insanlara yol gösterecek kadar bilgili hale geleceğine, rahatının ve huzurunun yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada takı kolye görmek yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, boş vaktinin hepsini sevdiğinin yanında geçireceğine, eşi tarafından yüceltileceğine delalet eder.

Rüyada tarihi eser kolye görmek kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine ve hayırlı bir beraberliğin önünü açacağına, ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine, kendisini ailesine ve sevdiklerine adayacağına yorulur.

Rüyada tektaş kolye görmek işlerinin hafifleyeceğine, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan her şeyden büyük bir oranda kopacağına, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tılsımlı kolye görmek başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, çok iyi bir kariyere sahip olacağına inanılır.

Rüyada toka kolye görmek yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, yeni kişilerle tanışacağına, hayatına yön çizmesinde çevresinin olumlu katkıları olacağına işaret etmektedir.

Rüyada türk bayraklı kolye görmek hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, borçlarının kapanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada turuncu kolye görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, kazançlı işlere girileceğine ve bu sayede ailesine daha rahat bir hayat sunma fırsatı bulacağına, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üçgen kolye görmek dertlerin biteceğine, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına alamet eder.

Rüyada uğur böceği kolyesi görmek dileklerinin gerçekleşeceğine, geçim derdinin olmayacağına, yeni bir işe geçiş yapılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada uzun kolye görmek dini duygularının ve inancının güçleneceğine, ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına işaret eder.

Rüyada yanan kolye görmek sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, hayatındaki fırtınaların durulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yaprak kolye görmek büyük başarılar kazanacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, huzur içinde yatacağına alamet etmektedir.

Rüyada yerde kolye görmek hayatının olumlu şekilde devam edeceğine, Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye, mesleği ile ilgili farklı kararlar alıp, uygulayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yılan kolye görmek kırılan umutların tekrar filizleneceğine, farklı iş kollarına ulaşacağına, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına delalet eder.

Rüyada yunus kolye görmek uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, bereketinin kesilmeyeceğine ve İslami olarak da Allah’ın takdir ettiği, iman gücü yüksek kulları arasında olacağına, işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nurcan

Rüyamda eski eşim bana mor renkli büyük bir kolye hediye ediyor bana bugün iyi davranıyorsun diyorum pişkince sırıtıyor eşyaları yığmışız heryer tıkış tıkış eşya dolu

ayla

merhaba
rüyamda eski sevgilimin herzaman boynunda taşıdığı kolyesini patronu kopmuş bir şekilde avucumun içine koyduğunu gördüm. bende onu tekrar tamir etmeye çalışıyorum. ucunda da halka vardı. kolye parlak gümüş bir kolyeydi

Fil

Merhaba rüyamda, 6 tane altın kolye buluyorum. Bir geziye gidiyoruz ve mola veriyoruz mola yerinde insanlar yemek yeken brn yemiyorum ve doğada etrafa bakıyorum ve yerde kolye buluyorum inceliyorum kapaklı açılan küçük bir kolye içinde emine yazıyor sonra aynısından daha buluyorum derken yine kolye buluyorum hepsi de küçük altın zincirli kolye ve galiba hepsi de atılmış