Rüyada Komşu Görmek

Rüyada komşu görmek eğitim konusunda bir adım atılacağına, sağlık sorunlarının geçici olacağına, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, yüksek moral sahibi olunacağına, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine inanılmaktadır.

Rüya alimine göre ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına, daha pozitif biri olacağına, gelecek olan bir paranın işleri yürütmek için kullanılacağına, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda kazanç ele edeceğine, elinin bollaşacağına, ilişkisinin huzur içinde süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağlayan komşu görmek bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, hayatının olumlu şekilde devam edeceğine, başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına delalet eder.

Rüyada akraba komşu görmek uzun zamandan beri karşılık bulunamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada alevi komşu görmek hedeflerini ve amaçlarını yerine getireceğine, istenen her şeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, hayatında hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine inanılmaktadır.

Rüyada annemin komşusunu görmek olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına, büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, parasının ve malının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada apartman komşusunu görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, çaresizliğinin ve yalnızlığının sonunun geleceğine, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaş komşu görmek çok istenen bir şeye sahip olunacağına, düşmanından uzak olacağına, yükseleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada avukat komşu görmek insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, üzüntülerinin yerini sevinçlerin alacağına, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada balkonda komşu görmek zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, büyük kazanç sahibi olacağına, gönül hoşluğu ile karşılaşacağına alamettir.

Rüyada başkasının komşusunu görmek uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada başörtülü komşu görmek hayatında saygının hiç eksik olmayacağına, daha önce kaçırdığı bir fırsatın tekrar kapısını çalacağına, sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, hak yemeyeceğine, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada camide komşu görmek aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine, birikim yapma fırsatı elde edeceğine alamettir.

Rüyada çingene komşu görmek illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, özel yaşamda rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, son derece mutlu olacağına işarettir.

Rüyada dargın komşu görmek çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, işlerinin açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada dedikoducu komşu görmek gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine, maddi gücünün daimi olacağına, kazancının daha da artacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine delalettir.

Rüyada doktor komşu görmek hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada dul komşu görmek üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük bir mutluluğa erileceğine, mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, yeni bir eve taşınacağına, bıkmadan usanmadan azimle çalışarak ve temkinli hareket ederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine delalet eder.

Rüyada düşman komşu görmek yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına, iş hayatında rahat edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ermeni komşu görmek gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, yüzünün güleceğine, yeni kişilerle tanışacağına, hayallerindeki eve sahip olacağına, sıkıntısız kazanılacak paraya ve kazancının artacağına, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına inanılır.

Rüyada esnaf komşusunu görmek zafere giden yolunun önünün açılmasına vesile olacak olaylar yaşanacağına, hayırlı bir hayat süreceğine, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine tabir olunur.

Rüyada evde komşu görmek iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, yeteneklerini geliştirmeye delalet ettiği söylenir.

Rüyada evli komşu görmek çok güvendiği bir kişiye açılacağına, sıhhat ve huzur bulacağına, sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceği gibi her şeyin en çoğuna ve en kalitelisine sahip olacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada fakir komşu görmek projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, işlerinin çok iyi gideceğine, ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına, kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına, eş ve evlat sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gülen komşu görmek zor günlerinde en çok sevgilisinden ya da eşinden destek göreceğine, hayatın kendisine sağlık ve hayır getireceğine, hiç bir derdin kişinin yanına uğramayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada güler yüzlü komşu görmek kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi gelişmeler yaşayacağına, geniş bir ev satın alacağına, yeni bir eve taşınılacağına yorulur.

Rüyada hacca giden komşunu görmek sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, hayırlı adımlar atacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine delalettir.

Rüyada hacı komşu görmek maddi imkânların günden güne çoğalacağına, hayırlı kişiler ile çok sevineceği ve mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına, tanıdığı ve sevdiği kişilere yardımcı olacağına, bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada halı yıkayan komşu görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, herkesin dikkatini çekecek, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, kafasını rahatlatacağına, yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, her şeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada hamile komşu görmek kazancın eskisine oranla daha da artacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, herkesin dikkatinin çekileceğine, aileye büyük bir ev alınacağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada hasta komşu görmek parasının her geçen gün artacağına, sağlığının ve enerjisinin yenileneeğine, girilen tüm işlerin hayırlı rızklar getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada iki komşu görmek yaşamın daha kolay bir hale geleceğine, alınacak sevindirici bir haber ile eşler arasında iki tarafın da çok sevineceğine, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada iş komşunu görmek doğruluğa, dürüstlüğe önem göstereceğine ve hep iyilik düşüneceğine, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine alamet etmektedir.

Rüyada iyi komşu görmek ailesi ile mutlu olacağına, korkularını yeneceğine, maddi olarak çok verimli bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kalabalık komşu görmek kazançlı işlere girileceğine ve bu sayede ailesine daha rahat bir hayat sunma fırsatı bulacağına, yaşama sevincine kavuşacağına, atılıma geçeceğine, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, tam anlamıyla çok büyük bir rahata erileceğine ve çok büyük bir mutluluk yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kıskanç komşu görmek kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına, ölen bir kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dualarının gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada konu komşu görmek diğer aile bireylerinin de kendisinin zamanında tamamlaması gereken bir işe katılacağına, çekemeyen kişilerin planladığı tertibi fark ederek ve akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine alamettir.

Rüyada köyde komşu görmek rahatın ve konforun yerine geleceğine, malvarlığının çok daha artacağına, solan yüzünün güleceğine, gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine, yeni iş kapılarının açılacağına yorumlanır.

Rüyada küs komşu görmek dostları ile koyu sohbetler edeceğine, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, eski günlerdeki gibi hayata ve yaşamaya yine dört elle sarılacağına, sorunların ortadan kaldırılacağına, deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada meraklı komşu görmek helal ve geniş rızık elde edeceğine, zorluklarını aşmayı bileceğine, eldeki imkanlardan ötürü sürekli Allah’a şükür edileceğine ve muhtaç kişilere yardım elini uzatacağına alamet etmektedir.

Rüyada namaz kılan komşu görmek ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölü komşu görmek alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada polis komşu görmek evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine, kendisini daha iyi hissedeceğine, hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada rahmetli komşu görmek ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, zahmetinin ve hastalığının son bulacağına, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına alamet eder.

Rüyada sarhoş komşu görmek gireceği işlerde başarı elde edeceğine, kazancında artış meydana geleceğine, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, hayır getirecek bir yola girileceğine, işlerin ve kazancın bir anda artacağına tabir olunur.

Rüyada sinirli komşu görmek çok uzun zamandan beri hayali kurulan bazı şeylere ulaşılacağına, zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine, manevi yönlerinin güçleneceğine tabir olunur.

Rüyada üst kat komşuyu görmek kazancın daha da artacağına, yaşamının en önemli zamanlarının değerinin bilinerek her anın keyfine varılacağına, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine tabir olunur.

Rüyada üst komşu görmek yeni çalışmalar ortaya konacağına, yaşam kalitesinin ve sahip olduğu imkânların artacağına, hayatının düzene gireceğine delalettir.

Rüyada uzak komşu görmek yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine, işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, kişinin ailesine faydalı işler yapacağına, bazı konser etkinliklerine katılacağına, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına, içinde bulunduğu sorunlu olaylardan ve durumlardan kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yabancı komşu görmek zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, büyük bir adım atılacağına delalet eder.

Rüyada yakın komşu görmek mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine, sıkıntıların aşılacağına, sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, dik durmaya çalışacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına alamettir.

Rüyada yan komşu görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, yüceltileceği sözler duyacağına, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine delalet etmektedir.

Rüyada yazlık komşunu görmek her zaman karşılaşılan güzel şeylerin farkına varılacağına, sorunlarla baş edebilmeyi öğrendiği için artık çok daha hafif olacağına, hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına delalettir.

Rüyada yeni komşu görmek zenginlik içinde uzun bir yaşam süreceğine, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, bolluk ve bereket içinde yaşanacağına yorulur.

Rüyada zengin komşu görmek sevinç ve mutluluğa, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tuğba

Gündüz niyetine rüyamda bayan komşum dayım. Onlarda otururken komşum, bana ve oğluma, hayır parası veriyor çokça. Hayır için altın yüzükte veriyor. Şaşırıyorum seviniyorum, hayır amaçlı veriyor. Sonra eve geliyorum. Kapısı yok giriş yerinde küçük bir alan geçmeye çalışıyorum, giriyorum. Yüzüğü parmağıma takıyorum sanki sıkıyor. Hayır olsun

Tuğba

Çok teşekkür ederim Gündüz niyetine

Nur

Rüyamda komşumun evine gitmişim kiracısı annemin onların bahçesine diktiği vişne ağacını kırmış onu söylüyordum evlerinde dini okuma vardı o bitsin diye bekliyorduk sinirliydim kiracısıyla tartışmıştık ağacı kesmeye gidecektim

Oslama

Rüyamda esnaf komşuma olan borcumu bir kısmını ödeyip uzaktan müzik sesi duydum nedir bunu jikmeti sebebi

Türk

Benim rüyamda annem komsumuza ekmekler arasi birseyler veya börekler ikram ediyordu. Fakat ekmegin bir tanesini veya böregin bir tanesini ben agzimla önceden isirmistim ve o yüzden annme dedim ki vermeden önce o bir tane ekmegin veya böregin isirilan yerini bicakla kesim dedim. Annemde bunu onayladi ve ben isirilan yeri bicakla kestim. Ondan sonra annem komsumuza ikram etti. Ayni uykuda ikinci rüya gördüm. Ikinci rüyamda ben hamburger zincir sirketinde kasiyer olarak calisiyorum.

Anonym

Merhaba sevgili gündüz niyetine hocam. Ben annemle ve rahatsiz olan abimle birlikte yasiyorum. Rüyamda annemin 70 yaslarinda komsusu ve arkadasi bizim eve geldi ve elinde kağıt karton ile bizim evdeki esyalari ve bir tane altin kartonun icine koyup ve bunlari kendi evine götürmek istedi. Fakat ben ve annem esyalari ve o altini götürmesine izin vermedik. Bu rüya neye yorumlanir. Hayirli günler dilerim size.

Gülay

Merhaba komsumla bi kac kez ciktik. Rüyamda bana yaklastigini görüyorum. Duygularinda su an emin degilim hep sakayla karisik ilgi gösteriyor.

Kürşad

rüyamda hem komşum hem çocukluk arkadaşım olan kişiyi bizim oturduğumuz apartmanın bulunduğunu sokakta durduğunu ve kendi oturduğu dairenin penceresine başını çevirerek güldüğünü gördüm.