Rüyada Komutandan Tokat Yemek

Rüyada komutandan tokat yemek ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine, iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde huzurlu hale geleceğine, kısa süre içinde işinde yüksek mevkilere çıkılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olduğu zamanları tersine çevirecek ruh haline bürüneceğine, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, rahata kavuşacağına, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, sanat alanında veya politikada uzman bir kişi olarak, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada komutandan tokat yemek elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına, güzel işler yapacağına, kahkahalara boğulacağına, işinde başarılı olacağına, başarılarının ve zaferlerinin artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin çok büyük başarılar elde edeceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü rüyayı gören kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, esenliğe kavuşulacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine işarettir.

Rüyada askerde komutandan tokat yemek canlanacağına, eline çok büyük kazanç geçeceğine, az da olsa feraha çıkılacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, üstleneceği yeni bir işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimine göre rüyayı görenin huzurlu günlerin yakında olduğuna ve huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, örnek insan olacağına, hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına, kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, yere daha sağlam basmayı başaracağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments