Rüyada Konsol Görmek

Rüyada konsol görmek işinde zafer elde edeceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, daima afiyette kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir insan olacağına, moral bulacağına, aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, sahip olduğu zenginliğin artacağına, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, uzun zamandan beri çok az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına delalet etmektedir.

Rüyada antika konsol görmek uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, eğer planlanan şekilde hareket ederse çok büyük kazançlar elde edeceğine, zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine, sessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına rivayet eder.

Rüya yorumuna göre rüyayı görenin yaşam şartlarının düzeleceğine, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların sona erip güzel günlere kavuşulacağına, çevre değiştireceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada aynalı konsol görmek bilgili bir iş arkadaşından mümkün mertebe en doğru şekilde faydalanacağına, mal varlığının yaşanacak güzel bir olaydan ötürü artacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, yeniden yaşam isteğine kavuşacağına, Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına, moralinin yerine geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kimsenin mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, hane içindeki mutluluğun, keyfin, rahatın, huzurun, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, huzurlu, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, kısa süre içinde işinde yüksek mevkilere çıkılacağına, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, alım gücünün zayıflamayacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine işaret etmektedir.

Rüyada beyaz konsol görmek girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, patron olunacağına, eş, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, kolay, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, her şeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, işlerinin yoluna gireceğine, büyük başarı elde edeceğine, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada eski konsol görmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, hayatının geri kalanında toplum tarafından tanınan ve sevilen biri olacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, işlerini tek başına yöneteceğine, karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına delalet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, kötülük yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, sevap işlemek için uğraşacağına rivayet eder.

Rüyada oyun konsolu görmek Allah yolunda büyük ve güzel işler yapacağına, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, borcunun kalmayacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine, önemli bir iş için kişinin sonucunu üç vakitte alacağına yorumlanmaktadır.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, gireceği güzel bir iş sayesinde çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, hayatında kendisini yıkacak, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, borçlarının, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacak olayların olacağına, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
fadik

rüyamda rengi biraz solmus beyaz bır konsol almışım. eski sahibi ögrencıymış. ust cekmeceyi açtıgımda kücük, kulaklı takılı bir radyo ve birisi pempe iki kücük havlu çıkıyor, havlular yere düşüyor ama temizler. yine de yıkayayım, kullanırım diyorum. radyo kulaklıgından ise çok yuksek sesli neşeli bir müzik geliyor. bunlar sayesinde konsol bana bedavaya maloldu diyorum, konsoluda tekrar beyaza boyatırsam yepyeni görünür diyorum