Rüyada Kulak Kiri Çıkartmak

Rüyada kulak kiri çıkartmak işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına, çok mutlu olunacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kimsenin her zaman evlatlarına destek olacağına, istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine, risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine, Allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına, yaşamının olumlu yönde değişeceğine, neşe içinde olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada başkasının kulağından kir çıkarmak huzurunun yerine geleceğine, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, kafasındaki her soruya cevap bulacağına, kazancının yerinde olacağına, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına rivayet eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin rızkının çeşitleneceğine, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, birikim yapma fırsatı elde edeceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine, hayatının daha kolay hale geleceğine, arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine delalet eder.

Rüyada sağ kulaktan kir çıkması başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, bereketin geleceğine, yaptığı hatalardan ders alacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına inanılmaktadır.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin tatil ya da dünya turuna çıkacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, önemli bir konuda aile bireylerinin de desteği alınarak kararlar verileceğine, işlerin uzun süre boyunca karlı bir şekilde devam edeceğine, hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına alamet eder.

Rüyada sol kulaktan kir çıkarmak makamının yükseleceğine, işsiz ise iş bulacağına, sevdiklerinin kıymetini her daim bileceğine, yaşam standartlarının yükseleceğine, eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına, elinden gelen her şeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine, yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, bu durumdan ötürü çok sevineceğine, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına, hep dinç ve genç kalacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, davranışlarına ve tutumuna yeniden özen göstererek, üzerindeki kötü imajı sileceğine tabir olunur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Halil

Merhaba, rüyamda sağ kulağımda kuru ve neredeyse kulağımı tıkayacak büyüklükte bir kir vardı.neredeyse kulağımdan kendisi düşmek üzereydi bunu elimle tutup kolayca çıkartıyordum ve rahatlamış hissediyordum.

Volkan

Merhaba efendim. Ben rüyamda sol kulağımdan parmaklarımın üstüne nohut büyüklüğünde kir düştüğünü gördüm. Ben kire çokça baktıktan sonra kiri anneme gösterdim. Ben kiri ortadan kesecektim, fakat daha sonra vazgeçtim. Ayrica kir düştükten sonra sol kulağımi daha sağlıklı hissettiğim
ve sol kulağımin daha iyi duyduğunun farkına vardım. Rüyam neye yorumlanir. Allah sizden razi olsun.

Asya

Rüyamda kulağımda emin değilim ama sağ kulağımdan galiba kir çıkarıyorum ama sağ elimin işaret parmağı ile. Üç kez galiba parmağımla çıkarıyorum rahatlama hissediyorum sonrasında ve en sonunda galiba kulak kiri olarak böyle üç tane Pirin tanesi veya arpa şehriye tanesi şeklinde çıkıyor. Dikkatlice bakıp bunu unutmiyom bakiym bunun anlamına diye düşünüyorum rüyamda.

Gülseren

Rüyadam da sag kulagimdan kurumus büyük kir cikardim. Biraz aci verdi cikarirken, fakat rahatladim ve dedim artik iyi duyabliyorum az acisada kulagim tertemiz diye rüyamda yorum yapiyorum.

Gülseren

Cok tesekkür ederim.

Gül

Rüyamda sağ kulağımdan kendi elimle yumuşak büyük bir kiri kolayca çıkardım

Yakup

Sol kulağımın içinden kır çıkarmak