Rüyada Tilkiye Sarılmak

Rüyada tilkiye sarılmak alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine, zorlukların yakın zaman içinde biteceğine, kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına, yükünün hafifleyeceğine, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, alım gücünün artmasına, kazancın artacağına, elinden geliyorsa kötü durumdaki bir dostuna borç vereceğine, rızkın genişleyeceğine delalettir.

Rüyada tilkiye sarılmak başarıların her geçen gün çoğalacağına, iç dünyasında rahata kavuşacağına, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına işaret eder.

Rüya tabirlerine göre kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına, sorunların çabucak halledileceğine, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına, geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına, sorunların ve sıkıntıların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada tilkiye sarılmak sorunların biteceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, kendisine yeni bir iş bulacağına, kazancın daha da artacağına, işlerin rast gideceğine, kanına kan katacak olaylar yaşanacağına, illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve sağlığının yerinde olacağına delalet eder.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, aile içindeki insanların birbirine kenetleneceğine ve sımsıkı sarılıp, bir daha kopmayacağına, sorunlarının sona ereceğine, anne babasının istediği yoldan gideceğine alamettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nalan

Rüyamda ölü sandığım sarı beyaz renkli bir tilkiyi kucakladım. Tilki ses çıkarıyordu dere göl kenarındaydım yanımda annem de vardı sonra kedi kucağımdan atladı kaçtı

Mehmet

Rüyada bir tilki bana sarıldı. Sonra bi merdivene çıkarken , onunla birlikte diğer iki tilkide bana zarar vermeden ben merdivende iken bana tutunarak yukarı çıktılar. Beni geçtiler 😁

Mehmet

Teşekkür ediyorum Hocam, Allah hakkımızda hayırlı olanı kolaylıkla nasip eylesin…

...

Rüyada tilkinin sarılması ama sarıldığı kişinin kaçması nedir