Rüyada Köpeğin Küsmesi

Rüyada köpeğin küsmesi çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, sevdiklerine her şeyin en iyisini vereceğine, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, çok çalışacağına ve buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutacağına, maddi düzlüğe çıkabilmesi için gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, çekilen acıların unutulacağına, gereksiz olarak görülen harcamaların kesileceğine, işlerin rast gideceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada köpeğin küsmesi hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde her gün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, madden ve manevi olarak mutlu ve hane halkıyla beraber huzurlu bir hayat süreceğine, manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin sevdiklerinin kıymetini bileceğine, uzun süredir tanıdığı bir arkadaşının sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, hayatının her döneminde bolluk ve bereket göreceğine, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, yokluk ve fakirlik görmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada köpeğin küsmesi eline geçecek eşsiz fırsatları en doğru şekilde kullanmasını bileceğine, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, sabit ve garanti bir gelirinin olacağına, ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin hatalarını fark edeceğine, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, kendi işini kuracağına, kişinin ailesinden beklediği manevi desteği alacağını ve para konusunda da aile büyüklerinin teklifleri sayesinde zor günleri çabucak atlatacağına, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine, hasret çekilen kişiler ile tüm özlemini gidereceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments