Rüyada Köpeğin Üstüne Koşması

Rüyada köpeğin üstüne koşması şölen tadında günler yaşayacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, şifa göreceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına, stresini atacağına alamet eder.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, kırgınlıkların geçeceğine, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, kararsız kaldığı bir konuda en doğru olanı bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada köpeğin üstüne koşması eline geçecek yüklü miktarda bir parayı hayır getirecek işler için kullanacağına, hayırlı ve iyi kişiler ile kurulacak ortaklık sayesinde çok iyi mevkilere gelineceğine, makam sahibi olacağına, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, sıkıntılı bir dönemden yara almadan kurtulacağına rivayet eder.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, önemli bir şahsiyet olacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, sevdiği bir kişinin insanlara karşı sevindirici şeyler yapacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine inanılır.

Rüyada köpeğin üstüne koşması şansın açılacağına, yarınların çok iyi olacağına, yaptığı çalışmalarla birlikte çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıhhate kavuşacağına, dertlerin biteceğine, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin malının ve parasının artacağına, dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağına, problemlerinin biteceğine, uzaktaki sevdikleri ile hasret giderip, bol bol sohbet edip, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, sorunlarından çok yakın zaman içinde kurtularak herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine alamet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments