Rüyada Köpek Başkasını Isırdığını Görmek

Rüyada köpek başkasını ısırdığını görmek ruhsal ve parasal olarak kendisini düzlüğe çıkaracak bazı olaylar yaşanacağına, dertlerin ortadan kalkacağına, alınacak bir kararla kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, sevdiklerine doyasıya sarılacağına, sevdiği kişi ile arasındaki önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine, hayatının başarılarla dolacağına işaret etmektedir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, beklentilerinin yerine geleceğine, kişinin alım gücünün yükseleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, başarılara yeni başarılar katılacağına, hayat sevincinin artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada köpek başkasını ısırdığını görmek kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, ailesini ve sevdiklerini Allah’ın kendisi için sunduğu bir hikmet sayacağına, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına bu sayede dinlenme ve rahatlama fırsatı elde edeceğine, ters giden işlerin düzeleceğine, iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına alamettir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, her nimetin lezzetine varacağına, sevdiği kişiler ile çok daha iyi zamanlar geçireceğine, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, sorunların tatlıya bağlanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada siyah köpeğin başkasını ısırdığını görmek sıhhat ve moral bulacağına, aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, işlerin hafifleyeceğine, kırılan kalplerin tekrar barışacağına, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, sorunlarının çözüleceğine, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine, yaşamının konforlu ve rahat hale geleceğine, huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına, sorunların son bulacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sevgi

Rüyamda eşimin abisini köpek sırtından boydan boya yara alacak şekilde saldırdı ve o gittikten sonra biz eşim ve yanımızda bir yabancı ile oturuyordum aynı köpek bize doğru koştu bizde duvar gibi bir yerden atladık eşim ve yabanci olan kişi bı tarafa kaçtı ben bı tarafa köpek bana doğru koştu ve demir kapılı bir yere sığındım köpek bana ulaşamadı ve uyandım

Sevda

Rüyamda ailemle kimsenin olmadığı yerlerde yürüyorduk. Daha sonra ailemle bana bir köpek saldırmak istedi ama biz o köpeği geri çevirdik ve bu bir kaç kere daha devam etti. Köpekler bize saldırmaya kalktı biz de onları engelleyip yolumuza devam ettik. Hepimiz tam eve yaklaştığımız zaman bir köpek daha yanımıza geldi bu köpek bize kendini sevdirecekmiş gibi davrandı bu yüzden biz de onu kovmadik. Erkek kardesimle ben köpeğin yanından geçip gittik ama daha sonra köpek önce babamın sonra kız kardeşimin elini ısırdı. Erkek kardesimle biz onları kurtarmaya gittik ama bu sefer erkek kardesimle annemin de elini ısırdı. Tekrardan babamın elini ısırmaya yöneldi bu sefer ben köpeğin ağzını tuttum ve köpeğin beni de ısırdığını hissettim. Sonra da ruyamdan uyandım.