Rüyada Köpek Karnını Doyurmak

Rüyada köpek karnını doyurmak hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına alamet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin sıkıntıların son bulacağına, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, hastalık çeken bir yakınına refakat edeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, rahata erileceğine, üst üste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına işaret eder.

Rüyada aç köpeğin karnını doyurmak işlerinin açılacağına, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, eskisi gibi neşeli, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, yüzünün güleceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kimsenin alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde üzerinde çalışılan bir projenin ayağa kaldırılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, elinin dara düşmeyeceğine, yılların emeği olan sermayesi ile iş hayatında edindiği bilgileri bir araya getirerek, cesaret ve inançla hareket edeceğine alamettir.

Rüyada yavru köpeğin karnını doyurmak çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, işlerin aksamayacağına, layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, parasının ve malının artacağına inanılmaktadır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kendine hayran bırakan bir hayata sahip olacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, varolan sorunlarının sona ereceğine, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine tabir olunur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Köpek Karnını Doyurmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Kangal bir köpeğin sağır ve dilsiz işaretiyle yemek istemesi ve ona et verip yedirmem ne enlama gelir

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya sağlığa, şifaya ve tanışmaya delalettir. Rüya tabirine göre darlık görmeden, sağlıklı bir hayat sürüleceğine; manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına; yeni tanıştığı birisi ile birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine delalet eder.

 2. Rüyamda büyükçe bir evin bir odasında zayıf yavru köpek görüp besliyordum, köpek hemen şişmanlayıp kendine geliyordu, ne anlama gelir acaba

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya hayırlara, bakıma ve hayata işarettir. Rüya alimlerine göre işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine; kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına; hayatını gereksiz yere işgal eden, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına tabir olunur.

 3. 2 3 gündür rüyamda 2 köpek yavrusu görüyorum biri dışı biri erkek bu köpeklerin karnının aç olduğunu biliyorum ama bı türlü besleye miyorum

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız ekmeğe, hayallere ve kıymete yorulur. Rüya tabirine göre deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına; uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına; sevdiklerinin kıymetini her daim bileceğine delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim