Rüyada Köpek Peşinden Gelmesi

Rüyada köpek peşinden gelmesi dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, sorunların sona ereceğine, ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare bulacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre her zorluğun içinde yaşama tutunacak durumlar bulunacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan rüya sahibinin geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına, hayaline kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada küçük köpek peşinden gelmesi kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına, tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan her şeyden büyük bir oranda kopacağına delalet ettiği söylenir.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin ticaretten ve kazançtan yana nasibinin gür olacağına, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının üzerine yağacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada siyah köpeğin peşinden gelmesi yeni duygular tadacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine, eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine, dinini yaşayacağına, işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, hasta ise kendine bakacağına ve iyi duruma geleceğine delalet etmektedir.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine, esenliğe kavuşmaya, zorlukları atlatmaya, ödemelerin kolaylıkla yapılacağına, yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, elinin bollaşacağına alamettir.

Rüyada yavru köpek peşinden gelmesi başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, açların doyacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin canından çok seveceği biri ile bir defa kesişen yollarının da bir daha asla ayrılmayacağına, çok hayırlı ve güzel olayların yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına, etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına, güzel, olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, ilgi duyduğu kişiden fiziksel olarak etkileneceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
22 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İskender

Rüyamda köpekler yaralıydı ve yüzleri korkunç suretteydi bunlara rağmen yürümelerinde ve haraket etmelerinde bı aksama yoktu, nereye gitsem peşimden geliyorlardı, en son onları atlatıp uzaklaşıyordum ama beni arıyorlardı her yerde