Rüyada Köpeklerin Arasından Geçmek

Rüyada köpeklerin arasından geçmek Allah’tan istediği her şeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sorunları başarıyla çözmeye, sıkıntılarını bir şekilde üzerinden atacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına yorulur.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin kafasını kurcalayan bir konuda tecrübe sahibi bir kişiden yardım alacağınıza, umutsuzluğa ve karamsarlığa karşı savaşıp galip geleceğine, kendisini en yukarılara taşıyacağına inandığı bir kişi ile görüşmelerini sıklaştıracağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, kendisine verilen görevi başarı ile tamamlayıp üstüne bir de kar edeceğine rivayet eder.

Rüyada köpeklerin arasından geçmek başkalarınında imrendiği bir hayata sahip olacağına, sağlık problemleri nedeniyle zor günler geçiren bir kişiye maddi destekte bulunacağına, geleceğine bakacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, işlerine yeni işler katacağına işarettir.

Rüya ansiklopedisine göre sorunların çözüme kavuşturulacağına, olmayı hedeflediği makama oturacağına, hayatı boyunca hep yeni bir şeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, kafa karışıklığı yaşayan bir arkadaşına tavsiyelerde bulunacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına delalet etmektedir.

Rüyada köpeklerin arasından geçmek hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, takdir toplayacağına, para kazanma konusunda hep rahat olunacağına, kendisini çok rahat ve mutlu bir hayata taşıyacak zenginliğe kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin sevdiği kişiler ile çok daha iyi zamanlar geçireceğine, elde edilen nasibin artacağına, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bir sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine alamet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Köpeklerin Arasından Geçmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Kolay gelsin .ben rüyamda yüzüme krem sürmüştüm evden yüzümü yıkamadan çıkıyorum tam Çeşme arıyorum yüzümü yıkamak için buluyorum su akıyo tam yüzümü yıkadım biraz aşağı indimde 5 tane köpeğin arasında kaldığımı görüyorum tam hepsi saldıracakken bir amca bana yardım ederek geçiyoruz bu arada sahibi deil oda inşallah saldırmazlar dediğini bile hatırlıyorum .

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız atılan adıma, ağız tadına ve başlangıçlara yorulmalıdır. Rüya yorumuna göre atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına; ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine; yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına tabir olunur.

 2. Rüyamda dayımların evinin önünden geçiyorum eski ev öyle güzel tadilat edilmiş her yer ışıl ışıl saraygibi olmuş diyorum fakat irili ufaklı bir sürü köpek baglı ve yatıyorlar hiç bana havlamadılar korkarak geçtim gittim

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya isteklere, kolaylığa ve evliliğe delalettir. Rüya yorumuna göre çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına; girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına; daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine delalet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim